Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

jokyro

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »jokyro«

Răspunsuri: 13

Membru din: 25. martie 2013

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 27. aprilie 2015, 13:15

Aplicatie de mobil cu locuri pentru pescuit

Salut dragi pescari de somn,
Recent,am vazut ca s-a lansat si o aplicatie de iphone care se numeste tot hartapescar.ro. Deocamdata se pare ca-i disponibila doar pentru iphone. Eu am testat-o si daca-i dai o cautare dupa "somn" aplicatia returneaza ceva locuri de pescuit.
hartapescar.ro on the App Store on iTunes
Sper sa fie util.
Toate cele bune,
Jokyro

pa00lsc

Șalău

Răspunsuri: 251

Membru din: 12. martie 2014

Locație: Arad

Profesia: Inginer Proiectant

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 27. aprilie 2015, 20:00

Eu unu nu cred in asa ceva, locurile ma gandesc ca sunt "sharuite" de alti "pescari" ... ei ... ce pescar si-ar sharui locul de pescuit pe net.
in plus de asta ... as avea o satisfactie mai mare sa gesesc eu locul meu de pescuit... ca asta e farmecul. E buna pt pensiuni, magazine si alte cele.
O aplicatie care mi-ar placea una si am si gasit-o dar nu am apucat sa o testez, e una care sa inlocuiasca GPS-ul de pe sonar (daca nu il ai) am gasit ceva Fishing points GPS navigation care din descrieri arata bine. poti salva trasee, puncte poze cu capturi etc :ochi:
Born to fish, forced to work...

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 27. aprilie 2015, 20:17

Eu sheruiesc cu placere locuri de pescuit. Locurile unde stiu ca nu voi merge in veci. Deci e bune aplicatia. Cand apare pe Andoroid o iau. :rizi:

momaul

Șalău

Răspunsuri: 332

Membru din: 29. decembrie 2013

Locație: buzau

Profesia: elecronist

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 27. aprilie 2015, 20:36

Salut. Daca traduc bine ce zice Tudor inseamna sa ma indrept in sens opus fata de ce spune telefonul :zambet:

5

luni, 27. aprilie 2015, 21:05

Eu sheruiesc cu placere locuri de pescuit. Locurile unde stiu ca nu voi merge in veci. Deci e bune aplicatia. Cand apare pe Andoroid o iau. :rizi:
Vad ca prietenii nostri francezi sunt mai avansati.....Be On Ssil - The rivers bottom … like the back of one's hand :gandesc:
Ce parere ai tudor, va functiona?? cel putin pe Rhon? :)

:noroc:

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

6

luni, 27. aprilie 2015, 21:54

Nu stiu daca va functiona dar pana acuma nu e cazul. Pe cel care a conceput treaba , "Pechouille", il stiu de mai bine de 10 ani. E un inginer care incearca sa inventeze tot felul de concepte. In asta chiar crede. Dar nu decoleaza. :rizi: Bine ca are si un serviciu ca lumea.
Omul e simpatic si prezinta totul cu mult entuziasm. :noroc: