Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

jokyro

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »jokyro«

Răspunsuri: 13

Membru din: 25. martie 2013

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 27. aprilie 2015, 13:15

Aplicatie de mobil cu locuri pentru pescuit

Salut dragi pescari de somn,
Recent,am vazut ca s-a lansat si o aplicatie de iphone care se numeste tot hartapescar.ro. Deocamdata se pare ca-i disponibila doar pentru iphone. Eu am testat-o si daca-i dai o cautare dupa "somn" aplicatia returneaza ceva locuri de pescuit.
hartapescar.ro on the App Store on iTunes
Sper sa fie util.
Toate cele bune,
Jokyro

pa00lsc

Șalău

Răspunsuri: 251

Membru din: 12. martie 2014

Locație: Arad

Profesia: Inginer Proiectant

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 27. aprilie 2015, 20:00

Eu unu nu cred in asa ceva, locurile ma gandesc ca sunt "sharuite" de alti "pescari" ... ei ... ce pescar si-ar sharui locul de pescuit pe net.
in plus de asta ... as avea o satisfactie mai mare sa gesesc eu locul meu de pescuit... ca asta e farmecul. E buna pt pensiuni, magazine si alte cele.
O aplicatie care mi-ar placea una si am si gasit-o dar nu am apucat sa o testez, e una care sa inlocuiasca GPS-ul de pe sonar (daca nu il ai) am gasit ceva Fishing points GPS navigation care din descrieri arata bine. poti salva trasee, puncte poze cu capturi etc :ochi:
Born to fish, forced to work...

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 27. aprilie 2015, 20:17

Eu sheruiesc cu placere locuri de pescuit. Locurile unde stiu ca nu voi merge in veci. Deci e bune aplicatia. Cand apare pe Andoroid o iau. :rizi:

momaul

Șalău

Răspunsuri: 332

Membru din: 29. decembrie 2013

Locație: buzau

Profesia: elecronist

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 27. aprilie 2015, 20:36

Salut. Daca traduc bine ce zice Tudor inseamna sa ma indrept in sens opus fata de ce spune telefonul :zambet:

5

luni, 27. aprilie 2015, 21:05

Eu sheruiesc cu placere locuri de pescuit. Locurile unde stiu ca nu voi merge in veci. Deci e bune aplicatia. Cand apare pe Andoroid o iau. :rizi:
Vad ca prietenii nostri francezi sunt mai avansati.....Be On Ssil - The rivers bottom … like the back of one's hand :gandesc:
Ce parere ai tudor, va functiona?? cel putin pe Rhon? :)

:noroc:

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

6

luni, 27. aprilie 2015, 21:54

Nu stiu daca va functiona dar pana acuma nu e cazul. Pe cel care a conceput treaba , "Pechouille", il stiu de mai bine de 10 ani. E un inginer care incearca sa inventeze tot felul de concepte. In asta chiar crede. Dar nu decoleaza. :rizi: Bine ca are si un serviciu ca lumea.
Omul e simpatic si prezinta totul cu mult entuziasm. :noroc: