Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 22. martie 2015, 15:40

Barca Zodiac Cadet

Vand barca Zodiac de 3,4m lungime. Are chila si podina sub presiune. Greutate 37 kg. Balon de 45cm. Suporta motor de maxim 15cp sau 45Kg. Are un singur petic, pus cu simt de raspundere. Nu pierde aer nici barca si nici podina. Ca si dotari: pompa electrica la 12V chinezeasca cumparata acum vreun an si folosita de 2 ori (baga aer dar nu o poate umfla la presiune maxima), pompa picior (cumparata de la Kolibri si folosita doar pentru a ajunge la presiunea ceruta), geanta transport functionala dar nu arata prea bine. Nu are vasle si nici furchetii (optional se poate rezolva). Barca am obtinut-o in urma actiunii buy-back de la pneumaticele Danubius. Barca nu este "fatuita" pentru vanzare ci arata asa cum am primit-o. Pret, asa cum este in acest moment, 2500 lei fara taxe curierat.
Pentru poze va rog sa-mi dati PM cu adresa de e-mail (sunt prea mari pentru a fi acceptate de forum)

-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului... Barca nu este noua.

-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat sau la urmatorul nr de telefon:
Mulțumesc!

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 22. martie 2015, 17:00

Barca este Cadet model FR340. Pretul pentru o asemenea barca noua este de aproape 1200 Euro :pauza:

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 25. martie 2015, 16:24

Transport prin curier inclus in anumite conditii. Anuntul este valabil pana pe 30 martie, data la care o retrag de la vanzare si o pastrez (o iau cu mine in Delta pe 1 aprilie si o voi folosi atunci cand barca din fibra nu o pot lasa la apa in zona propusa pescuitului).

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 28. aprilie 2015, 08:01

De actualitate barca. Am tot stat dupa cineva hotarat sa o cumpere dar nu a mai spus nimic.

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

joi, 14. mai 2015, 17:28

Pretul scade la 2000 lei. Sub acest pret nu negociez. Daca nu se vinde al acest pret prefer sa o pastrez pentru mine datorita greutatii ei foarte mici.

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

sâmbătă, 23. mai 2015, 17:14

Barca vanduta. Multumesc forumului pentru gazduirea anuntului.

Subiecte asemănătoare