Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Frodo

Biban

Răspunsuri: 70

Membru din: 24. septembrie 2015

Locație: Resita

  • Scrie un mesaj privat

21

joi, 23. iunie 2016, 10:49

:salut:
Modelele 150 si 200 gr din nou in toate culorile disponibile :noroc:

Daca se poate, rog pe cei ce au folosit clonkteaserele Madcat sa dea cateva detalii... culori pe care au avut succese, si ce momeli au atasat.
Merci...

Ps: cunosc citeva caziri care au avut rupturi, sau carese jira pe cele cu capul negru cu sclipici argintiu. De ce? Cum? :gandesc:

:doaaamne:
2 iesiri la dunare (Divici si Cazane), rosu/negru + rame negre rezultat zero.... se pare ca nu mai are cine sa le înhațe. .... :gandesc:
:salut: :prieteni: :pescuit: :pescuit: :pescuit:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

22

luni, 26. septembrie 2016, 08:11

:salut: , am inceput si eu sa le folosesc.
Pestii mari sunt curiosi, dar nu musca...



La unii, altii, musca si somnii mai frumosi.



Ati observat vreo diferenta la culorile folosite, in functie de zi? Insorita, innorata... apa tulbure, sau momeli folosite? :gandesc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 48

Membru din: 27. octombrie 2014

Locație: Corabia

  • Scrie un mesaj privat

23

marți, 27. septembrie 2016, 06:50

Am un madcat galben si l-am folosit cu succes toata vara 2015, in 2016 nu l-am mai folosit si sincer imi pare rau. L-am folosit acum doua saptamani si surpriza pestii reactionau foarte bine( mai ales cand il miscam sus-jos), urcau foarte repede la momeala si unii mai si trageau.
Nu va mai fi partida fara madcat de acum inainte.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 17. ianuarie 2017, 14:09

:salut:
Din nou pe stoc culoarea ROSU in 150 si 200 gr. :noroc:

MAD Cat Clonk Teaser - 150 gr

.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com