Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Răspunsuri: 98

Membru din: 8. iulie 2014

Locație: Galati

Profesia: Economist

  • Scrie un mesaj privat

21

sâmbătă, 10. ianuarie 2015, 12:25

Se pare ca am fost singurul dement cu pneumatica si care a dat la clonc...iesind o singura data, numai spre seara cand nu batea vantul deloc. A fost prima si ultima oara cand m-am suit singur si fara nici un motor de vreun fel.... Ma gandeam apoi cand am iesit la mal..daca venea unul de vreo 30-40 kile...ce naiba faceam? Ca apoi sa ies numai cu prietena..
'' Carpe diem ! ''

22

sâmbătă, 10. ianuarie 2015, 12:37

Stai linistit, nu esti singurul.

23

marți, 10. martie 2015, 15:38

Vesta de salvare obligatorie la pescuitul la clonk ... Questo era veramente GRROOOTZ!! - YouTube

Răspunsuri: 182

Membru din: 29. martie 2013

Locație: Onesti- Jud. Bacau

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 10. martie 2015, 19:37

Este indinspensabila vesta dar clipul este o facatura. Se vede clar ca nu il trage nimic.

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

25

joi, 14. mai 2015, 14:30

Motorul trebuie sa fie de putere mare ? barca mea face vreo 700 kg max ! avand in vedere ca nu se foloseste la deplasare :gandesc: !!!?
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2: