Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Răspunsuri: 98

Membru din: 8. iulie 2014

Locație: Galati

Profesia: Economist

  • Scrie un mesaj privat

21

sâmbătă, 10. ianuarie 2015, 12:25

Se pare ca am fost singurul dement cu pneumatica si care a dat la clonc...iesind o singura data, numai spre seara cand nu batea vantul deloc. A fost prima si ultima oara cand m-am suit singur si fara nici un motor de vreun fel.... Ma gandeam apoi cand am iesit la mal..daca venea unul de vreo 30-40 kile...ce naiba faceam? Ca apoi sa ies numai cu prietena..
'' Carpe diem ! ''

22

sâmbătă, 10. ianuarie 2015, 12:37

Stai linistit, nu esti singurul.

23

marți, 10. martie 2015, 15:38

Vesta de salvare obligatorie la pescuitul la clonk ... Questo era veramente GRROOOTZ!! - YouTube

Răspunsuri: 182

Membru din: 29. martie 2013

Locație: Onesti- Jud. Bacau

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 10. martie 2015, 19:37

Este indinspensabila vesta dar clipul este o facatura. Se vede clar ca nu il trage nimic.

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

25

joi, 14. mai 2015, 14:30

Motorul trebuie sa fie de putere mare ? barca mea face vreo 700 kg max ! avand in vedere ca nu se foloseste la deplasare :gandesc: !!!?
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2: