Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

41

luni, 25. mai 2015, 07:55

Cuvintele sunt de prisos.. :apl: :apl: :apl: Felicitări! :bravo:
:noroc:

42

luni, 25. mai 2015, 07:57

Frumos gest, ar putea veni in sprijinul participarii la concurs a celor care vor sa participe din partile mai indepartate ale tarii, acest lucru l-am spus , ptr ca sunt colegi care ar vrea sa participe dar cheltuielile de deplasare sunt destul de mari si aceasta taxa de participare le-ar fi de un real ajutor. (Eu nu particip :zambet: ) Felicitari Dali !

09fish

Biban

Răspunsuri: 122

Membru din: 21. februarie 2014

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

43

luni, 25. mai 2015, 10:11

Mai rar asa ceva :bucuros: frumos din partea ta Dali :apl: :apl: :apl:
ap tu nu participi Dali? :gandesc:

:noroc:

Dali

Biban

Răspunsuri: 64

Membru din: 8. aprilie 2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

44

luni, 25. mai 2015, 10:30

:prieteni:
ap tu nu participi Dali?
Daca tot voi fi acolo de ce nu, dar am nevoie sa ma ia cineva in barca ca si coechipier si sa fie o barca cat de cat rapida in cazul in care se intampla ceva din punct de vedere medical :prieteni:
P.S. cei interesati sa participe sunt rugati sa ma contacteze pe privat

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

45

luni, 25. mai 2015, 14:39

Dat fiind faptul ca eu personal cred ca sunt pesti capitali in apele noastre si ca primul somn de 3m+ va fi prins si pozat in Romania m-am decis sa sponsorizez 10 echipe de pescari dedicati pescuitului la somn cu taxa de participare la editia din acest an a concursului Clonk-Marathon pescuit la somn pe Dunare singura conditie fiind ceea de a purta pe intreaga perioada a concursului (manse) un tricou cu inscriptia C&R. Va fi suportata doar taxa de participare, costurile aferente deplasarii, cazarii si alte celtuieli fiind suportate de echipele acceptate( poate fi asigurata o parte din momeala, rame negre , de ploaie, lipitori de pamant, ceva coropisnite, nu in cantitati ce pot asigura necesarul pentru 10 echipe pe parcursul intregului concurs)


Dali, in ciuda faptului ca nu agreez concursurile ... nu pot spune decat "ma'nclin" in fata gestului. sper sa fie doritori de participare ... :apl:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Dali

Biban

Răspunsuri: 64

Membru din: 8. aprilie 2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

46

luni, 25. mai 2015, 15:23

sper sa fie doritori de participare

Deja doresc sa anunt primii participanti: 09fish si deyu

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

47

miercuri, 17. iunie 2015, 09:55

sper sa fie doritori de participare

Deja doresc sa anunt primii participanti: 09fish si deyu


surprinzator, dupa atatea zile in continuare doar 2 participanti s-au aratat dornici sa se bucure de sponsorizare. si pe alte topicuri cu concursul o gramada pareau a fi interesati, isi dadeau cu parerea si se implicau cu sfaturi si pareri de cum ar fi fost mai OK. :nunteleg:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Dali

Biban

Răspunsuri: 64

Membru din: 8. aprilie 2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

48

miercuri, 17. iunie 2015, 11:01

surprinzator, dupa atatea zile in continuare doar 2 participanti s-au aratat dornici sa se bucure de sponsorizare. si pe alte topicuri cu concursul o gramada pareau a fi interesati, isi dadeau cu parerea si se implicau cu sfaturi si pareri de cum ar fi fost mai OK.
Se pare ca ramanem doar la stadiul de vorbe ( povesti pescaresti) spuse pe timp de iarna cand visam cum prindem pestele cel mare :soc:

Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

49

miercuri, 17. iunie 2015, 15:52

Nah, ti-ai gasit..cand e vorba de respectat niste reguli(regulamentul concursului in cazul de fata)nimeni nu se inghesuie.Fie si sponsorizat.Nasol..
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu: