Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dali

Biban

Răspunsuri: 64

Membru din: 8. aprilie 2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

121

joi, 2. iulie 2015, 13:55

Pacat ca nu a existat interes cu toate ca acest concurs a fost anuntat din timp, erau premii frumoase si ar fi fost o premiera cred pt Romania. In fine poate alta data, sa speram ca vom fi sanatosi si mai competitivi. Oricum il felicit pe Zoran pentru iniiativa si cred ca trebuie sa ii multumesc inca odata pentru informatiile de pe acest forum , am invatat multe lucruri de aici, informatiile de baza, insa fiecare dintre noi va trebui sa aplice cele invatate si sa le personalizeze functie de locul in care pescuieste pentru a prinde somn mare. Eu inca incerc sa fac acest lucru din pacate timpul este limitat iar cand am programat iesirile vremea a fost potrivnica, insa nu ma dau batut si sper sa postez cat de curand o paza cu un somn 2+. Va doresc tuturor fir intins, capturi cat mai lungi si sper ca pestii mari sa fie eliberati.

122

joi, 8. decembrie 2016, 20:39

La rusi defilare de barci !!!! organizare nu gluma.....
Покатушки 2009 - YouTube

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

123

joi, 8. decembrie 2016, 20:44

La rusi defilare de barci !!!! organizare nu gluma.....
Покатушки 2009 - YouTube


Tare! La anu' tinem concursul la rusi! Vi? :rizi: :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

124

joi, 8. decembrie 2016, 20:46

La anu, noi o sa fim in Rusia .... si o sa pescuim pe Volga .... si tie o sa-ti trebuiasca pasaport sa ne vezi !!! :noroc: :prieteni:

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

125

vineri, 9. decembrie 2016, 08:03

La rusi defilare de barci !!!! organizare nu gluma.....

Покатушки 2009 - YouTube

Bai frate dar frumoase sunt !!!.....dar si ei cu tupeu cu colacu printer sloiuri!! :rizi:
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

126

vineri, 9. decembrie 2016, 08:08

La anu, noi o sa fim in Rusia .... si o sa pescuim pe Volga .... si tie o sa-ti trebuiasca pasaport sa ne vezi !!!

Ete ca stie lumea ...lasa Zoran ca primul popas il faci la mine dupa ce treci prin Vama Buzaului !! :rizi: Asta daca ne prinde la rusi ..daca ne da cu sudul la turci......nasol :poza:
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

  • »voilovicimarian« a fost blocat

Răspunsuri: 251

Membru din: 14. martie 2014

Locație: moldova noua

Profesia: profesor

  • Scrie un mesaj privat

127

vineri, 9. decembrie 2016, 08:38

Nu m-as risca sa fac asa ceva nici ptr tot aurul din lume. Cu o barca metalica ar fi altceva. :zambet: