Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

informer

Administrator

  • Autorul acestui subiect este »informer«

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 5. ianuarie 2015, 12:00

Concediu "pescaresc" - 2015

Mi-am propus sa petrec vreo 8 - 14 zile de concediu anul acesta undeva la pescuit, in Cehia / Slovacia.
As vrea sa ma cazez undeva aproape de un lac in care se poate pescui la rapitor, din barca inchiriata.
Nu ma intereseaza sa pescuiesc la o anumita specie in particular da` m-as bucura sa nu fie exclusiv pastrav.
Daca vreun coleg a fost/stie vreo locatie de acest gen si ar putea sa-mi indice un nume de localitate, un link,... ceva, as fi foarte recunoscator.
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Adi

Șalău

Răspunsuri: 378

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Stuttgart

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 9. ianuarie 2015, 17:58

Salut Costi,

eu am fost la lacul de acumulare Lipno, Lipno nad Vltavou, in vestul Cehiei, un lac frumos, pesti frecventi sint crapi si salai, stiuca dar nu mare, si ceva somn, biban, etc.
Lipno Stausee Ferienwohnung Ferienhaus Tschechien Cerna v Posumavi Frymburk Horni Plana Hurka Jenisov Kobylnice Lipno nad Vltavou Lipnonad Vltavou Lojzova paseka Lojzovy Paseky Lojzovy Paseky-Frymburk Manava Pernek - Hory Pernek Hory Predni Vyton Radslav Svaty Tomas

sau aici, Apartment Lipno – Apartment Vanessa, proprietarul este pescar, are si barci, si stie exact ce si unde se prinde.
O problema poate fi comunicarea, ceha sau germana, cu engleza nu stiu..

Ciao
Adi

informer

Administrator

  • Autorul acestui subiect este »informer«

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 9. ianuarie 2015, 18:21

Super, multzam fain Adi.
O sa incerc sa iau legatura cu ei.
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Subiecte asemănătoare