Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 15. decembrie 2014, 23:42

Propunere limitare restrictii

Am o propunere, sa fie obligat fiecare utilizator care doreste sa posteze un link, mai bine zis, sa fie o setare automata a forum-ului, ca sa apara la inceputul postarii precizarea, eventual, pe fond rosu, ca SITE-UL NU-SI ASUMA NICIO RESPONSABILITATE SI NU POATE FI TRAS LA RASPUNDERE PENTRU NICIO PROBLEMA CARE POATE SA APARA IN URMA POSTARII UNUI LINK CATRE UN MAGAZIN, FIE CA ESTE SA NU PARTENER, DUPA CUM NU POATE FI TRAS LA RASPUNDERE NICI UTILIZATORUL CARE POSTEAZA RESPECTIVUL LINK! Asta pentru faptul ca la aparitia forum-ului am postat si eu si alti colegi diferite link-uri catre site-uri externe, si nu numai, mai ales, despre cloncuri, care, dupa regulile actuale nu ar mai fi permise, ceea ce mi se pare o pierdere pentru toata lumea!
O alta idee ar fi initierea unui topic pentru a se vota diverse propuneri de acest gen, la sectiunea "Propuneri"!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 16. decembrie 2014, 05:04

:salut: evergreen,
sorry, nu se accepta linkuri de acest gen. Se poate scrie numele magazinului, locatia acestuia,dar nu sub forma de link catre siteuri comerciale.
Linkuri catre producatori sau site-uri informative, nici o problema, acolo unde se descriu produse, si nu se pot cumpara direct.
Linkuri catre siteurile din banner se pot pune fara probleme, aceste site-uri sunt partenere si nu exista pericole de nici un gen. Merci ptr intelegere :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 16. decembrie 2014, 05:10

O alta idee ar fi initierea unui topic pentru a se vota diverse propuneri de acest gen, la sectiunea "Propuneri"!


Propunerile de acest gen se vor dicuta si vota de catre admin sau/si Echipa forumului, si nu de catre utilizatori. Si iti dau si un exemplu fictiv, ptr a se intelege efectele acestui tip de propuneri. (pe privat)
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 16. decembrie 2014, 05:49

:salut: evergreen,
sorry, nu se accepta linkuri de acest gen. Se poate scrie numele magazinului, locatia acestuia,dar nu sub forma de link catre siteuri comerciale.
Linkuri catre producatori sau site-uri informative, nici o problema, acolo unde se descriu produse, si nu se pot cumpara direct.
Linkuri catre siteurile din banner se pot pune fara probleme, aceste site-uri sunt partenere si nu exista pericole de nici un gen. Merci ptr intelegere :noroc:

Sau, sa se poata posta link-uri de genul celor descrise de mine intr-o sectiune separata! Oricum, ideea era sa se poata centraliza mai multe informatii in asa fel incat sa poata fi si accesibile! Stiu numai eu cat am cautat multe la inceput, si cred ca nu sunt singurul, pe de alta parte, parca mi-ar fi ciuda sa o iau din nou de la capat, pentru ca nu se mai pot gasi respectivele link-uri, mai ales ca am avut aproape un an numai probleme cu calculatorul, unde aveam salvate multe informatii care s-au pierdut! :noroc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 16. decembrie 2014, 06:03

Repet inca odata, nu exista restrictii informative pe acest forum: se accepta fara probleme poze, recomandari, nume de magazine sau shopuri online, dar fara a se posta link-uri catre shopuri online care nu sunt partenere acestui forum.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com