Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 9. decembrie 2014, 15:06

Concurs "Craciun Custom"

Pentru ca tot e sfarsit de an si pentru ca se apropie Craciunul, cand fiecare dintre noi poate face o bucurie altora prin ceea ce stie sa faca , va propun urmatorul concurs ce se va desfasura pe Facebook si pe care l-am numit "Craciun Custom" :craciun: :

Citat

Concurs „Craciun Custom” 2014

Trimite-i „mosului” o poza cu o lanseta care-ti place foarte mult sau o schita cu lanseta custom pe care ti-ai dori-o si poti castiga montajul unei lansete gratuit! :cadou:
„Mosul” va publica toate fotografiile/schitele la rubrica „Concurs” de pe pagina lui de Facebook . Fotografia /schita care obtine cele mai multe voturi castiga . 1 vot = 1 „Like”la poza/schita + 1 „Like” paginii de Facebook a „mosului” .
Deci, ce trebuie sa faci ? E simplu :
1. Trimiti poza/schita (luata de pe net, facuta de tine unei lansete sau desenata de mana ori pe calculator - in cazul schitei -)
2. Inviti prietenii de pe Facebook sa te voteze (adica sa dea „Like” la poza si la pagina „mosului”). Minim 10 dintre acei prieteni trebuie sa fie pescari*.


Regulamentul concursului il gasiti aici :Craciun Custom

:relax:

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 10. decembrie 2014, 10:00

incepand de azi, cei care-si doresc o lanseta custom pot trimite poze /schite

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 10. decembrie 2014, 10:29

Felicitari pentru initiativa, gasesc super din partea ta! :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

4

miercuri, 10. decembrie 2014, 11:39

Multumesc :noroc:
E un fel de a da ceva innapoi din ceea ce am primit in viata. E convingerea mea ca fiecare din noi poate aduce o bucurie cuiva prin ceea ce stie sa faca , mai ales acum de sarbatori. :bucuros: Mai pot spune doar ca sper ca exemplul meu sa fie urmat si de altii care se pricep la lucru manual . :gandesc:
Acest concurs sper sa fie primul dintr-o serie (in ceea ce ma priveste evident) si sper sa reusesc ca macar de iepuras sa organizez unul pentru copii in care premiul sa fie o lanseta personalizata nu doar manopera la una (concurs pe care mi l-am dorit pentru acum insa pe care timpul scurt ,logistica si resursele nu-mi permit sa fac de Craciun :nu: :necajit: ).
In alta ordine de idei va astept cu pozele si tineti aproape de topic ca am in vedere si o crestere a mizei :zambet: :ochi:

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

5

miercuri, 10. decembrie 2014, 11:59

Frumoasa initiativa Carol :apl: … asteptam ceva poze (daca se poate evident) si aici pe forum pentru cei care nu folosim site-ul pe care organizezi concursul.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

6

miercuri, 10. decembrie 2014, 12:29

Desigur, in momentul publicarii voi posta pozele si pe siteul meu si , pentru ca v-ati exprimat dorinta, si aici pe forum. :ochi:

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 12. decembrie 2014, 09:18

Mosu' si-a facut socotelile si a gasit de cuviinta sa creasca miza cu mandrina de mai jos in valoare de aproximativ 100 lei :


Totodata face precizarea s-a operat si o modificare de regulament in sensul ca sunt necesari minim 3 concurenti pentru a se tine concursul. Mai exact etapa a doua nu va mai avea loc daca in etapa intai nu se gasesc 3 oameni care sa trimita poze .

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

8

miercuri, 17. decembrie 2014, 10:27

Mai putin de 12 ore pentru inscrieri si casuta mosului e inca goala. :gandesc:

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

9

miercuri, 17. decembrie 2014, 10:47

Mai putin de 12 ore pentru inscrieri si casuta mosului e inca goala. :gandesc:


sa inteleg ca nu prea se inghesuie lumea? :gandesc: :nunteleg:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

10

miercuri, 17. decembrie 2014, 10:53

Asa se pare :nunteleg: probabil timpul prea scurt e de vina sau black friday si ciber monday care au cam golit bugetele alocate rasfatului personal :)

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

11

miercuri, 17. decembrie 2014, 12:27

Mai putin de 12 ore pentru inscrieri si casuta mosului e inca goala. :gandesc:
:gandesc:.....poate acum ..... :):nunteleg: ....... :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA