Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

miercuri, 12. noiembrie 2014, 10:17

combo STRADIC 4000 + ULTEGRA POWER GAME

un combo decent pentru pescuitul somnului la spinning, imi place mult, dar sacrific momentan acest stil de pescuit pentru a face rost de bani pentru un motor

stradic 4000 fg, made in japan, fir cred ca undeva la 100 de metri de power pro yellow. nu ma pricep prea bine, dar undeva la 15-20 de lbs, cu ceva umplutura (tot textil) sub el, pentru a ajunge aproape de buza tamburului
stare ok, se simte ca nu este noua mulineta, fara zgarieturi sau alte semne exterioare, frana, angrenajul si antireturul fac fata la solicitari. nu am apucat sa simt live, pe malul apei, ce poate, dar ... caloriferul din bucatarie nu am reusit sa il smulg din perete :)

lanseta este in stare foarte buna, inele fuji, blankul fara zgarieturi. lipseste dopul din cotor, care ar fi trebuit sa acopere chestia aia care te ajuta sa tii lanseta in suportul care se ataseaza la abdomen in cazul drilurilor cu pesti mari
lungime 2,46, 80-120 de grame, mufare spiggot
mie imi lasa senzatia ca merge si la salau cand curentul cere jiguri grele

am cumparat combo-ul de pe un alt forum acum cateva luni, l-am folosit doua nopti la vobler, fara succes

pret 550 de lei, asigur tub de transport
se poate vedea (eventual si cumpara) in Ploiesti - Prahova

0762.210.293

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »marian_popescu« (12. noiembrie 2014, 10:28)


2

vineri, 21. noiembrie 2014, 11:11

valabil doar stradicul - 300 de lei

3

marți, 25. noiembrie 2014, 10:37

multumesc de gazduire

se poate inchide

Subiecte asemănătoare

Tag-uri folosite

combo heavy spin