Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Diogene

Șalău

  • »Diogene« a fost blocat
  • Autorul acestui subiect este »Diogene«

Răspunsuri: 262

Membru din: 21. iunie 2014

Locație: apa

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 11. noiembrie 2014, 11:49

raul Sava-Croatia

Urmaresc de mai mult timp filmulete ceu pesti prinsi pe raul si mai ales zona de langa Zagreb.Tot mai tare ma bate gandul sa vad ce inseamna live pescuitul aici.E cineva pe forum care a ajuns sa pescuiasca pe acest rau si poate da mai multe detalii(zona,cazare,permis)?Mersi mult.
Dragii mei "prieteni",adevarati lupi moralisti...scoateti-va unghia din gat.

Răspunsuri: 61

Membru din: 21. februarie 2013

Locație: pe apa

  • Scrie un mesaj privat

2

joi, 13. noiembrie 2014, 14:57

Si eu astept cu nerabdare raspunsul! :ochi:
Nihil Sine Deo

Diogene

Șalău

  • »Diogene« a fost blocat
  • Autorul acestui subiect este »Diogene«

Răspunsuri: 262

Membru din: 21. iunie 2014

Locație: apa

  • Scrie un mesaj privat

3

joi, 13. noiembrie 2014, 18:17

Pai cred ca tot de la noi va veni.La anul cand o sa ne facem mari :rizi: poate ne ajuta Doamne Doamne si vom pescui pe acolo.
Dragii mei "prieteni",adevarati lupi moralisti...scoateti-va unghia din gat.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

4

joi, 13. noiembrie 2014, 19:39

Pai cred ca tot de la noi va veni.La anul cand o sa ne facem mari :rizi: poate ne ajuta Doamne Doamne si vom pescui pe acolo.

:rizi: pai ce sa-i faci daca nimeni inca nu s-o dus sa pescuie acolo?! :noroc: Asteptam feedback :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

5

joi, 13. noiembrie 2014, 21:16

am vazut ceva filmulete la un moment dat cu niste indivizi ce promovau ceva naluci de la DUO. arata frumos raul si sunt convins ca rau nu poate fi ...

dar, daca tot e de mers pe afara la pescuit, atunci parca m-as baga la niste ape pe unde sa fie ceva hucho-hucho ... la vecinii lor :ochi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Diogene

Șalău

  • »Diogene« a fost blocat
  • Autorul acestui subiect este »Diogene«

Răspunsuri: 262

Membru din: 21. iunie 2014

Locație: apa

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 14. noiembrie 2014, 16:13

Pai asa te scremi un pic mai tare si fugi in Siberia,unde am vazut ceva poze cu lostrite
de 30-
40kg....sa se merite,nu?Hai ca deja visam si nici nu a inceput iarna :rizi:
Dragii mei "prieteni",adevarati lupi moralisti...scoateti-va unghia din gat.

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

7

sâmbătă, 15. noiembrie 2014, 11:52

Pai asa te scremi un pic mai tare si fugi in Siberia,unde am vazut ceva poze cu lostrite
de 30-40kg....sa se merite,nu?Hai ca deja visam si nici nu a inceput iarna :rizi:


a visa nu poate dauna :ochi:

nu trebuie Diogene sa te scremi decat cu vreo 200 de km in plus, pana ajungi undeva la granita dintre Slovenia si Italia. Dar ma opresc aici (daca esti interesat ne auzim in privat ) pentru ca dau idei altora si dupa ce mi-au ajuns din greseala in fata ochilor anumite poze cu "pescari" ajunsi pe Po la somn mi-am promis ca in veci nu voi mai da anumite informatii in public sau in privat persoanelor necunoscute (nu e cazul tau "Diogene" :ochi: )
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Nemo

Șalău

Răspunsuri: 223

Membru din: 6. noiembrie 2014

Locație: Le Cannet, France

  • Scrie un mesaj privat

8

sâmbătă, 15. noiembrie 2014, 14:06

Pai asa te scremi un pic mai tare si fugi in Siberia,unde am vazut ceva poze cu lostrite
de 30-40kg....sa se merite,nu?Hai ca deja visam si nici nu a inceput iarna :rizi:


a visa nu poate dauna :ochi:

nu trebuie Diogene sa te scremi decat cu vreo 200 de km in plus, pana ajungi undeva la granita dintre Slovenia si Italia. Dar ma opresc aici (daca esti interesat ne auzim in privat ) pentru ca dau idei altora si dupa ce mi-au ajuns din greseala in fata ochilor anumite poze cu "pescari" ajunsi pe Po la somn mi-am promis ca in veci nu voi mai da anumite informatii in public sau in privat persoanelor necunoscute (nu e cazul tau "Diogene" :ochi: )
Si eu am "participat" indirect la umplerea unor congelatoare :doaaamne: :doaaamne:
Asa ca ma limitez la un "Bonjour" cand mai intalnesc conationali pe malul apei si astept...asa am aflat ultima oara ca "Uite, la platici le da drumu' ca au oase si ii stau in gatul lui de frantuz"... :rizi: :rizi:

Diogene

Șalău

  • »Diogene« a fost blocat
  • Autorul acestui subiect este »Diogene«

Răspunsuri: 262

Membru din: 21. iunie 2014

Locație: apa

  • Scrie un mesaj privat

9

sâmbătă, 15. noiembrie 2014, 15:20

Mersi Emile,daca e ceva vorbim.Desi nu prea cred,dar niciodata nu se stie,mersi inca o data.
Dragii mei "prieteni",adevarati lupi moralisti...scoateti-va unghia din gat.

Subiecte asemănătoare