Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

21

luni, 13. octombrie 2014, 07:11

Apa mare, peste putin, luna plina, etc...rezulta o plimbare frumoasa cu un anturaj superb.

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

22

luni, 13. octombrie 2014, 07:18

Nu mai vorbiti prostii...azi m-am intors din Delta, de pe Chilia, am cloncanit 6 zile ...continuu ....

Si rezultatele??? :buaaaah:

Nu a primit amenda de la oficialitati ca "s-a dat cu cloncul" :rizi: Momelile au fost "in siguranta" cat s-au aflat in apa. :rizi: Speranta a fost tot timpul pe masura adancimii apei. :rizi: A admirat darele lasate de pesti pe sonar si... speranta moare intotdeauna ultima :rizi:
Postarea mea a fost o gluma... sau nu... :gandesc:

P.S. Poze cu sau fara pesti ori "gufisor" in curand :zambet:

23

luni, 13. octombrie 2014, 07:23

Cu salvarile de pe sonar am ramas. Developeaza pozele si le astept pe mail. Si o poza cu fasolea aia buna.

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 14. octombrie 2014, 20:56

Poate confunda sonarul cu unul din " invertoarele de ultima generatie" cu care sunt dotati braconierii neprinsi niciodata in Delta, ca de toti sunt rude, Ca de are baterie electrica de 12V!!