Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

21

luni, 13. octombrie 2014, 07:11

Apa mare, peste putin, luna plina, etc...rezulta o plimbare frumoasa cu un anturaj superb.

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

22

luni, 13. octombrie 2014, 07:18

Nu mai vorbiti prostii...azi m-am intors din Delta, de pe Chilia, am cloncanit 6 zile ...continuu ....

Si rezultatele??? :buaaaah:

Nu a primit amenda de la oficialitati ca "s-a dat cu cloncul" :rizi: Momelile au fost "in siguranta" cat s-au aflat in apa. :rizi: Speranta a fost tot timpul pe masura adancimii apei. :rizi: A admirat darele lasate de pesti pe sonar si... speranta moare intotdeauna ultima :rizi:
Postarea mea a fost o gluma... sau nu... :gandesc:

P.S. Poze cu sau fara pesti ori "gufisor" in curand :zambet:

23

luni, 13. octombrie 2014, 07:23

Cu salvarile de pe sonar am ramas. Developeaza pozele si le astept pe mail. Si o poza cu fasolea aia buna.

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 14. octombrie 2014, 20:56

Poate confunda sonarul cu unul din " invertoarele de ultima generatie" cu care sunt dotati braconierii neprinsi niciodata in Delta, ca de toti sunt rude, Ca de are baterie electrica de 12V!!