Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 19. august 2014, 14:52

Comanda scule pescuit GiantFishTackle

Salutare tuturor, am gasit pe acest site, giantfishtackle, in Malaysia, o mulineta pe care o cautam, impreuna cu doi tamburi de rezerva, pentru ca am inca o mulineta la fel, si m-am gandit sa intreb daca mai este cineva interesat sa comande ceva, in asa fel incat sa impartim costurile de transport!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 19. august 2014, 21:49

Iata si link-ul:


bla, bla, bla
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 19. august 2014, 22:32

Problema e ca regulamentul nu permite linkuri catre magazine online care nu sunt partenere. Ar trebui sa stii asta dupa cativa ani ca si user. :zid:

Linkuri privat va rog.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 19. august 2014, 23:04

Problema e ca regulamentul nu permite linkuri catre magazine online care nu sunt partenere. Ar trebui sa stii asta dupa cativa ani ca si user. :zid:

Linkuri privat va rog.

Problema e ca regulamentul nu permite linkuri catre magazine online care nu sunt partenere. Ar trebui sa stii asta dupa cativa ani ca si user. :zid:

Linkuri privat va rog.

Ok, scuze! Am ramas cu deprinderea de la sectiunea pentru cloncuri, unde am postat link-uri din toata lumea! :zambet:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 28. octombrie 2014, 15:15

Am, deja, aproape 3 saptamani de cand am primit mulineta Banax Xtreme 6000 si cei doi tamburi de rezerva in urma comenzii pe care am facut-o, a durat de joi pana luni sa ajunga coletul din Malaysia in Romania, tinand cont si de sambata si duminica, iar marti am primit pachetul acasa, prin DHL! Nici daca era trimis din tara spre mne nu cred ca ajungea mai repede! Greu de crezut, daca-mi spunea cineva ca se poate intampla si asa, nu-l credeam! Iar de platit, am mai platit doar 42 lei, pe langa transportul de 160 lei, iar daca impart la produse costurile aditionale, imi iese mulineta la 148 $ si un tambur la 35 $(in aceste preturi intra pretul de baza, transport, TVA si taxe vamale), mult sub pretul pietei(pretul de baza, fara taxe, TVA si transport)! Pacat ca nu aveau si Tica Taurus, dar mai astept, poate aduc!!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

6

marți, 28. octombrie 2014, 15:55

Tica Taurus la ce preţ o au?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

7

marți, 28. octombrie 2014, 17:03

Tica Taurus la ce preţ o au?

Deocamdata nu o au, deci nu imi pot spune un pret, dar ma anunta in momentul cand vor primi!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 76

Membru din: 3. septembrie 2013

Locație: deva

  • Scrie un mesaj privat

8

marți, 28. octombrie 2014, 23:48

spining

Ce poti sa-mi spuneti despre mulinetele Tica, mi-am achizitionat o Tica Stunna GN4000 ,ce puteti sa-mi spuneti despre ia in conditile in care o folosesc la spining , :gandesc: pot avea incredere!?

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

9

miercuri, 29. octombrie 2014, 09:58

Ce poti sa-mi spuneti despre mulinetele Tica, mi-am achizitionat o Tica Stunna GN4000 ,ce puteti sa-mi spuneti despre ia in conditile in care o folosesc la spining , :gandesc: pot avea incredere!?

Am 3 lansete Tica UEHA 527402 de 2,74 m, pentru pescuit marin, pe care le folosesc pentru Dunare, sunt extraordinare, despre mulinetele Tica Abyss am auzit ca sunt foarte bune pentru crap, Tica Taurus TP au corpul, rotorul si tamburul integral metalice, se preteaza la spinning, feeder si somn(clonc si spinning), tot din ce am auzit, sunt niste mici "tancuri fara moarte", dar despre Tica Stunna este prima data cand aud, insa cei de la Tica lucreaza destul de bine, din cate stiu eu, din acest motiv intentionez sa achizitionez si eu 2 Tica Taurus 6000 TP pentru clonc si 3 Tica 4000(sau 5000, ma mai gandesc), pentru spinning, nu va speriati, :zambet: , nu dau cu 3 maini odata, cate una pentru mine si pentru cei doi prichindei ai mei, pana cresc ei, vor fi doua de rezerva!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Nemo

Șalău

Răspunsuri: 223

Membru din: 6. noiembrie 2014

Locație: Le Cannet, France

  • Scrie un mesaj privat

10

vineri, 7. noiembrie 2014, 15:27

Uite un link catre blogul unui pescar francez (in general axat pe heavy spinning si pescuit la trena pe lacuri din regiune), pe linga alte mulinete si diverse scule disecate, face si o analiza amanuntita la Tica Stunna 5000:

http://fabulateur.over-blog.com/article-…-123974934.html

Subiecte asemănătoare