Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

141

miercuri, 27. ianuarie 2016, 21:21

Totusi raman la parerea mea ca distractia e distractie si pescuitul e pescuit,de aia ma intreb...la vara , are rost sa duc lansetele cu mine sau o fi bairam in toata regula..ca atunci nu o sa ma mai obosesc pe apa, ca sa pot trage la halbere pina noaptea,tu ce zici??

Gigi, io zic ce zic de cand ii cu intalnirile astea pe malu` Dunarii: daca vrei sa pescuiesti serios, te duci la pescuit singur sau cu unu` sau doi prieteni cu care ai "vechime" si stii ca-s "pe genu` tau".
Daca te duci la o intalnire cu zeci de oameni majoritatea necunoscuti, nu te duci sa pescuiesti, te duci sa vorbesti cu ei mai mult... ca bei si bere sau manci si un gulas cu ei, asta-i cum iese si cum iti pica bine.
:noroc:
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

142

joi, 28. ianuarie 2016, 05:45

No bun ca sa stiu,,fara lansete pe malul Dunarii.. :ochi:
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

Răspunsuri: 119

Membru din: 30. noiembrie 2015

Locație: Cluj-Napoca

  • Scrie un mesaj privat

143

vineri, 5. februarie 2016, 14:14

Anul acesta ma voi ocupa de organizarea intalnirii pe platoaul de la Bazias,

Intalnirea forumistilor pe platoul de la Bazias o planific pe perioada 04.08.- 07.08.2016 :bucuros2:
Zoran, timpul trece foarte repede !
Dupa mine, este excelent ca ai anuntat din timp data ( chiar si locul !), pentru a putea nota in agenda. Sunt convins ca multi dintre noi au deja conturat bine programul pe 2016.


Te rog sa deschizi un topic nou cu acest anunt ( ca sa nu fie vre-o confuzie cu intalnirea de acum 2 ani)
Te mai rog sa indici contul unde fiecare poate sa depuna contributia sa financiara. Cred ca aceasta poate fi considerata ca inscriere pentru participare la eveniment.

Merci !