Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 30. martie 2012, 22:37

Shimano Ultegra 14000 xtb

Salut baieti as vrea sa va intreb stie cineva cum se comporta mulineta?Shimano ultrega xtb 14000logcast intrun dril Cu o captura mai adica un somm rezista ma pot baza pe ea?

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 31. martie 2012, 06:45

Salut gogu,
fara probleme o poti folosi la pescuit la somn dar pune pe ea fir textil de cel putin 0,50 mm.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 31. martie 2012, 07:45

Am niste mustaciosi mai mari aici pe lago di po care ma supara anu trecut au rupt 2 lasete anu asta am cumparat mulinete xtb 14000 si alte bete pentru mustaciosi din po

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

4

sâmbătă, 31. martie 2012, 08:25

Am niste mustaciosi mai mari aici pe lago di po care ma supara anu trecut au rupt 2 lasete anu asta am cumparat mulinete xtb 14000 si alte bete pentru mustaciosi din po


unde anume e Lago di Po de care pomeneai? ... in ce zona a italiei locuiesti?
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

5

sâmbătă, 31. martie 2012, 10:11

haha ciao eu merg undeva intre verona si mantova mai precis pe canal bianco daca dai pe yutobe pesca a siluro sul canale bianco si asa vezi locul poate cine stie vom face o partida inpreuna?
:salut:

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

6

sâmbătă, 31. martie 2012, 20:20

Salut baieti as vrea sa va intreb stie cineva cum se comporta mulineta?Shimano ultrega xtb 14000logcast intrun dril Cu o captura mai adica un somm rezista ma pot baza pe ea?

Super mulinetă, sper să ai bețe pe măsură și un textil bun . :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

7

sâmbătă, 31. martie 2012, 21:26

Nu tocmai bete nu am inca mulinetele le am 3 bucati dar le foloseam si la pescuitul crapului se comporta foarte bine dar vroiam sa stiu daca se coporta calumea si la o captura mai mare cum ar fi un mustacios :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2:

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

8

duminică, 1. aprilie 2012, 20:48

Salut gogu,
fara probleme o poti folosi la pescuit la somn dar pune pe ea fir textil de cel putin 0,50 mm.

ok merci zoran o sa incer sa imi fac doua lini numai pentru somn pentru anul acesta .si astept cu nerabdare urmatorul tau filmat pe care mi lai promis multumesc