Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 18. iunie 2014, 22:19

Banax GT Extreme 5000/6000

Despre aceste doua mulinete, Banax GT Extreme 5000 si 6000, ce informatii se cunosc? Cum s-ar descurca pentru spinning/clonc?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

joi, 19. iunie 2014, 12:54

Am inteles ca au corpul din aluminiu, rotorul este tot din aluminiu?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 78

Membru din: 9. martie 2015

Locație: Cluj

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 1. septembrie 2015, 13:30

Si pe mine ma intereseaza aceasta mulineta asociata cu o lanseta
LANSETA KOOS CATFISH GHOST SPIN pentru spinning la somn.daca are cineva informatii... se pare ca suntem 2 interesati. Multumesc!

Răspunsuri: 78

Membru din: 9. martie 2015

Locație: Cluj

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 1. septembrie 2015, 13:32

Scuze dar din gresala s-a atasat link-ul catre siteul unde am gasit lanseta

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

duminică, 11. octombrie 2015, 00:57

Eu am 2 bucati, marimea 6000, si urmeaza si a doua lanseta Banax Koos Catfish 190 cm/1.600 g, pentru clonc...chiar m-ai facut curios...despre lanseta respectiva... :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 78

Membru din: 9. martie 2015

Locație: Cluj

  • Scrie un mesaj privat

6

duminică, 11. octombrie 2015, 13:27

Pana la urma nici mulineta si nici lanseta nu au fost cele enuntate mai sus. M-am indreptat spre o lanseta Fox Rage Cat Spin 3m 55-175gr si o mulineta Fin Nor Lethal 80.Asa ca nu pot sa iti dau prea multe detalii despre respective lanseta.

Răspunsuri: 30

Membru din: 7. ianuarie 2014

Locație: madrid

  • Scrie un mesaj privat

7

miercuri, 20. ianuarie 2016, 20:56

Banax gt extreme

Salutare daca nu e prea tarziu (am vazut tarziu anuntul)am doua banax uri gt extrem de 5000 aproape noi ,fara nici o zgarietura,in cutiile originale si vreau sa le vand.Daca e cineva interesat trimit detalii si poze.
Le am folosit de 3 ori din barca pe Ebro sunt practic noi.
Salutari!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

8

sâmbătă, 23. ianuarie 2016, 20:32

Salutare daca nu e prea tarziu (am vazut tarziu anuntul)am doua banax uri gt extrem de 5000 aproape noi ,fara nici o zgarietura,in cutiile originale si vreau sa le vand.Daca e cineva interesat trimit detalii si poze.
Le am folosit de 3 ori din barca pe Ebro sunt practic noi.
Salutari!

Eu am luat, deja, 2 mulinete de 6000...
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare