Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 22. martie 2012, 15:19

Stiluri noi

Salut,
pt cei cărora nu le place portocaliul sau imaginea deschisa la culoare, am introdus câteva stiluri noi. Selectarea se face jos de tot în pagina.
»Zoran« a atasat urmatoarele fisiere:
  • Siluri.jpg (60,46 kB - 33 ori coborit - ultima oara: 15. februarie 2013, 06:51)
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

2

joi, 22. martie 2012, 15:40

Da,"ziua verde"pentru mine e mai bine.Mersi Zoran :ochi:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

joi, 22. martie 2012, 21:31

:bravo: Buna idee, portocaliu :vomit: !!! :rizi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

4

sâmbătă, 24. martie 2012, 22:40

:) E buna treaba! :saluti:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

duminică, 29. aprilie 2012, 21:24

Stilul invizibil!

Pentru ca am folosit personal de mai multe saptamini acest stil, in locuri unde nu trebuie sa se vada ca sunt activ in internet sau pe forum, am hotarit intr-un final sa-l activez pentru toti utilizatorii (care au nevoie de asa ceva!).

Stilul este alb-gri, fara imagini sau smilys-uri. Video-urile implementate in raspunsuri se vad! Aveti grija cum il folositi, raspunsurile sunt de-asemenea "gri" si s-ar putea sa lase o impresie "neprietenoasa". La nevoie insa, pt citit sau dat raspunsuri scurte, este super. Eu il folosesc zilnic, primele 5 zile ale saptamanii :ochi:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com