Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

jokyro

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »jokyro«

Răspunsuri: 13

Membru din: 25. martie 2013

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 15. mai 2014, 21:47

Concursul Boat Fishing Challenge II - pe Dunare, la Giurgiu

Salut! Boat Fishing Challenge este o competitie pentru pasionatii de pescuit la Dunare. Somnul este printre speciile care se puncteaza iar inscrierile se pot face pana pe 04 iunie 2014. Sper sa fie un subiect de interes, mai ales pentru cei cu barci.
Detaliile si formularul de inscriere se gasesc aici:

Boat Fishing Challenge II - concurs de pescuit din barca pe Dunare

Cele bune si fir intins in noul sezon!
George

Jaguar

Oblete

Răspunsuri: 11

Membru din: 29. iulie 2014

Locație: Giurgiu. Romania

Profesia: profesor universitar

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 11. august 2014, 13:58

Am participat impreuna cu partenerul meu de echipa si pot spune ca eforturile organizatorilor au dat rezultate. Pacat ca perioada in care s-a desfasurat nu a fost una propice iar locul ales nu era cel mai indicat. Recomand organizatorilor sa discute in prealabil si cu cei care bat aceste locuri destul de des si impreuna sa decida asupra unui loc care sa dea si roade. Una peste alta felicit pe organizatori si doresc sa nu se opreasca aici. Asteptam cu interes o noua chemare la pontoane.
Preacurvia poate fi oricand catalogata drept virtute, depinde numai cum o privesti. Eu o privesc fix. :buaaaah: