Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

141

duminică, 2. august 2015, 21:46

Aha... pai nici nu ma interesa o valoare exacta, doar asa, ca "ordin de marime". :)
Multzam fain.
:noroc:
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 176

Membru din: 4. octombrie 2013

Locație: Galati

Profesia: medic stomatolog

  • Scrie un mesaj privat

142

duminică, 2. august 2015, 21:53

Eu in locul tau,ptr primul bat de spin la somn,nu mi as face un custom.Blinker Jorg e un super bat de exemplu,la bani buni,problema vine la el cand vrei sa dai mai mult de 2 ore .

Răspunsuri: 176

Membru din: 4. octombrie 2013

Locație: Galati

Profesia: medic stomatolog

  • Scrie un mesaj privat

143

duminică, 2. august 2015, 21:58

Am avut un prieten in Galati care mi a pus in mana un custom,acum vreo 4 ani.Sa fiu al dracu daca de atunci am mai putut sa dau cu vreun bat de fabrica.La toate le gasesc cate ceva care strica balanta.Nu te scapa la ele,ca nu mai ai cale de intoarcere :)))

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

144

duminică, 2. august 2015, 22:01

Eu in locul tau,ptr primul bat de spin la somn,nu mi as face un custom.Blinker Jorg e un super bat de exemplu,la bani buni,problema vine la el cand vrei sa dai mai mult de 2 ore .

Nu stiu... nu m-am hotarat, momentan "studiez piata"... :) .
Dealtfel nici nu ma prea vad dand des la spinning pt. somn... sper sa nu fie cu suparare dar personal prefer sa prind la spinning de la pastrav la stuca... pt. "balauri" prefer alte modalitati... chestie de gusturi... insa asa cum am si un bat de musca, as vrea si unu` de spinning la somn... q.e.d. :noroc:
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 176

Membru din: 4. octombrie 2013

Locație: Galati

Profesia: medic stomatolog

  • Scrie un mesaj privat

145

duminică, 2. august 2015, 22:04

Si eu ma dau cu un kaiac de 3500 de lei,dar vreau unul de 7000....dupa ce il iau pe ala,o sa vreau unul de 10000,si tot asa.Deci ran la asta de acum,ca sa nu ajung ca la capitolul bete custom :)))

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

146

duminică, 2. august 2015, 22:10

Apai deja o dam in filozofie :rizi: ... da` io nu cred ca-i "pacat" sa-ti iei orice iti place si poti... pacat ii doar cand nu mai poti sa-ti iei ceva nou ca ti-ai luat kkturile dinainte... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 176

Membru din: 4. octombrie 2013

Locație: Galati

Profesia: medic stomatolog

  • Scrie un mesaj privat

147

duminică, 2. august 2015, 22:15

Asa este.Orice ai alege,ideea e sa te faca fericit,si stii cum e proverbul ala american:"Cine zice ca banii nu aduc fericirea,nu a tinut niciodata in mana un bat adevarat."