Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

81

vineri, 25. aprilie 2014, 13:41

Atmosfera prea faina,vin prea sec,bere prea bruna sau prea blonda...incearca intai niste castraveti murati si apucate de scris

Sincer cred ca muraturile au mai mult efect "psihologic" tinand cont de Ph... da` nah, si mie-mi pica bine uneori... :)

Revenind la intalnire, poate cei care au participat ne pot da ceva sfaturi despre cum s-ar fi putut face mai bine, ce-o lipsit etc... ar fi foarte util sa stim asta pt. data viitoare. :noroc:
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

puiu

Biban

Răspunsuri: 100

Membru din: 12. februarie 2014

Locație: Blaj

  • Scrie un mesaj privat

82

vineri, 25. aprilie 2014, 18:53

super faina miscarea! a meritat efortul din plin, si unde mai pui ca m-am procopsit si cu un Elite 7 HDI, de care sunt foarte bucuros! sper ca toti cei prezenti au fost multumiti! am cunoscut niste oameni minunati, adevarati copii mari carora le sclipeau ochii la privirea "jucariilor" prezentate! :prieteni:
Un expert printre incepatori şi un incepator printre experti

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

83

vineri, 25. aprilie 2014, 20:33

Am pus prezentarea cu sonarele aici, pt cine e interesat. Va urma si o finalizare cu text si comentarii pe youtube
Prezentare sonar

Rog pe toti cei care au facut poze sa imi trimita si mie prin mail. Multumesc :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

nelutu25

Șalău

Răspunsuri: 256

Membru din: 11. august 2012

Locație: Tg. Mures

  • Scrie un mesaj privat

84

vineri, 25. aprilie 2014, 21:09

imi par cunoscute cateva poze :)

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

85

vineri, 25. aprilie 2014, 21:12

Da, sunt de la tine, le-am folosit sa explic cum la 2D se poate confunda patura verde cu un strat de mal, iarba, crengi sau pesti. Iar cu DownScan se deosebeste intradevar ca este vorba de un banc de pesti.
Sper ca e ok ca le-am folosit, sau? Daca nu, le scot din prezentare, nici o problema. :gandesc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 50

Membru din: 22. noiembrie 2013

Locație: Fetesti

  • Scrie un mesaj privat

86

vineri, 25. aprilie 2014, 21:33

Super faina prezentarea,multumesc mult

Explica mult mai bine decat tot ce am vazut pana acum."" Va urma si o finalizare cu text si comentarii pe youtube" Astept cu nerabdare

nelutu25

Șalău

Răspunsuri: 256

Membru din: 11. august 2012

Locație: Tg. Mures

  • Scrie un mesaj privat

87

sâmbătă, 26. aprilie 2014, 06:44

Nu ma deranjeaza chiar am fost placut surprins cand le.am vazut. Sunt curios cum au fost interpretate

88

sâmbătă, 26. aprilie 2014, 06:47

Sunt bune. intelegi si iti faci o imagine mai clara despre ce ai sub tine. Multumim

Mishu

Oblete

Răspunsuri: 18

Membru din: 2. ianuarie 2013

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

89

sâmbătă, 26. aprilie 2014, 09:54

La multi ani !!! Zoran

La multi ani!!! Zorane sa ne traiesti o mie de ani cu sanatate. fericire si tot ce-ti doresti tu alaturi de cei dragi. :lamultiani:
Vreau sa-ti multumesc pe aceasta cale, pentru treaba buna pe care o faci cu acest forum. Ai adunat in jurul tau o frumoasa comunitate a pescarilor la somn.
Intalnirea de la Timisoara, din punctul meu de vedere a fost un real succes, deoarece am reusit sa cunosc multi oameni deosebiti si povestile lor! Prezentarile si expozitia de produse m-au ajutat sa invat lucruri noi si interesante. In concluzie un mare BRAVO!!!
Felicitari si 'asistentului' Informer care a venit cu suplimentari tehnice de ultima ora.