Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »iulian_cioclin«

Răspunsuri: 182

Membru din: 29. martie 2013

Locație: Onesti- Jud. Bacau

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 6. februarie 2014, 20:20

Cumpar antena sonar Humminbird AR-GR 50

Cumpar antena sonar Humminbird AR-GR 50 sau AS-GR 16. sau imi poate spune careva de unde as putea sa o cumpar? De pe Ebay am vazut ca posesorul in majoritatea cazurilor nu trimite in Romania.

Ms

nmmarine

Oblete

Răspunsuri: 6

Membru din: 30. iunie 2012

Locație: Petresti, DN1, Ilfov

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 8. februarie 2014, 07:15

Salut Iulian, mai nou Humminbird dispune de 3 antene GPS; una pe 16 canale AS-GR16, una pe 50 canale AS-GR50 si una de precizie ASGP-GRP- 48 canale, aceasta este ultima aparuta in oferta Humminbird.
Deci daca tot cauti pe Ebay sau unde cauti, ia-ti o antena de precizie.. daca nu te descurci atunci te astept la Accesorii barci si ambarcatiuni
sau direct aici Antena AS GRP

  • Autorul acestui subiect este »iulian_cioclin«

Răspunsuri: 182

Membru din: 29. martie 2013

Locație: Onesti- Jud. Bacau

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 8. februarie 2014, 17:25

Din cate am auzit antena de precizie AS-GRP nu se potriveste la modelul meu de sonar (Humminbird 718) asa este sau e doar un zvon?

Imi puteti spune acuratetea cu aproximatie a celor 3 modele de antena?

Multumesc anticipat