Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 19. ianuarie 2014, 08:22

Un partener nou: www.angeln-neptunmaster.de

:salut: ,
de astazi mai avem un partener al forumului, si aici un shop dotat cu multe articole de pescuit, si de la alte firme decit la, de ex., Angel-Domäne! Am mai incercat sa caut un partener ce ofera articole de la Unicat, Black Cat si Taffi-Tackle: Neptunmaster

Nu livreaza (inca) direct spre Romania, dar pt ca functioneaza asa de bine cu cloncurile si cu articolele de la Angel-Domäne si Tackle-Import, comanzile se pot face prin mine.

Ca de obicei, dupa ce stabilim prin MP sau email ce articole doriti, puteti depune suma articolelor + transport in contul in Euro de la Raiffeisen Ro (la orice ghiseu), si voi genera eu comanda pentru voi. NU exista nici un comision pt voi, costurile transportului depind de greutatea coletului si marimea acestuia, si variaza intre 5,60 € si 15 € cu Posta. Coletele ce depasesc 5 kg sau lungimea de 1,2 m, imi voi da silinta sa le trimit cu Atlassib. Aici costul de coletare este de 15,- € pina la 10 kg, cele ce depasesc 10 kg: 15 € + 1,50- €/kg.

PS: ce-i drept, cam piperate articolele la astia, dar seriozitatea si profesionalismul cu care m-au tratat pina acuma este de ne-comentat. In afara de asta, cind fac reduceri au preturi excelente! :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

momaul

Șalău

Răspunsuri: 332

Membru din: 29. decembrie 2013

Locație: buzau

Profesia: elecronist

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 19. ianuarie 2014, 10:58

Multumim inca o data Zoran.Adevarat cam scumpe pt multi dintre noi dar ieftin si bun nu prea exista.Oricum ideia e ca daca vrei ai de unde.

Subiecte asemănătoare