Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

1

duminică, 15. decembrie 2013, 16:21

Vulpea in actiune.....


danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 15. decembrie 2013, 16:49

lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

3

duminică, 15. decembrie 2013, 17:07

foarte fain filmuletul :)

aoleuuu, zoran fa ceva softului sa accepte sub 5 cuvinte / postare ca ma dispera - trebuie sa bat campii ca sa pot posta o remarca sau o apreciere :zid:

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

4

duminică, 15. decembrie 2013, 23:21

Mai mai a dracu de desteapta e. Daca mai si finaliza actiunea....

Răspunsuri: 59

Membru din: 5. august 2013

Locație: pe apa

  • Scrie un mesaj privat

5

miercuri, 18. decembrie 2013, 15:54

Ce inseamna natura asta!
Am avut ocazia(si placerea) sa urmaresc fel de fel de atacuri la juvelnic din partea sobolanilor de apa,vidrelor,bizamilor.E o intreaga arta cum se apropie de juvelnic ,cum il abordeaza,cum il penetreza,cum isi asigura cale de scapare in caz ca e prins in fapt si mai ales cum isi invata progeniturile sa dea atacul...ce sa mai un adevarat spectacol...pacat ca nu am filmat ce am vazut live...am ceva poze de anul asta cu o vidra de manca viscere de peste la ponton, in jumatatea Crisanului....nici gazda nu stia de ea,se mira ca gaseste juvelnicul de pestisori gaurit si dadea vina pe sobolani :nervos:

Subiecte asemănătoare