Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

ovidiu

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »ovidiu«

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 21. noiembrie 2013, 13:05

Uni Cat Destroyer II

Aş vbrea să ştiu dacă Uni Cat Destroyer II este mai rigidă pe vârf decât WFT never crack big fish. Le-a avut cineva pe ambele sau dacă are Uni Cat Destroyer II cum este?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

crissti

Oblete

Răspunsuri: 17

Membru din: 25. septembrie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 23. noiembrie 2013, 10:30

Uni Cat

Salut!
Destroyer II este mai rigida pe varf decat WFT never crack big fish , 3. 20 m, 250-1000 g (le am pe amandoua); eu prefer never crack-ul chiar daca Destroyer-ul este foarte OK (prea rigida ptr gustul meu)

ovidiu

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »ovidiu«

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 25. noiembrie 2013, 07:28

Mulţam fain Cristi, dacă-i mai rigidă este bună pentru side plan.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

Feri

Șalău

Răspunsuri: 348

Membru din: 4. martie 2013

Locație: Cluj-Napoca

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 25. noiembrie 2013, 13:14

Apropos de Side plan, sper si eu ca noul meu bat Daiwa Exceler Catfish de 3m, 200-600 Gr, care de altfel este un bat rigid sa-mi faca fata la acest stil de a cauta somnii pe locurile extreme pe Mures, ca dealtfel l-am luat cu gandul sa-l folosesc pentru Sp. Asta voi vedea sper doar la anul, din pacate din lipsa timpului in 2013 nici nu a iesit din casa. Dar cum speranta moare ultima...

ovidiu

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »ovidiu«

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

5

luni, 25. noiembrie 2013, 13:58

Destroyer II are blanc din compozi, nu ştiu să fie din carbon ?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

Feri

Șalău

Răspunsuri: 348

Membru din: 4. martie 2013

Locație: Cluj-Napoca

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

6

luni, 25. noiembrie 2013, 14:13

Producatorul specifica materialul blancului : Carbon-Composite in catalogul Uni Cat 2014.