Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Răspunsuri: 98

Membru din: 8. iulie 2014

Locație: Galati

Profesia: Economist

  • Scrie un mesaj privat

21

luni, 2. februarie 2015, 09:44

Din ce am auzit si studiat..nu e nici o modificare...ca de obicei, mergem in Iulie.. :pescuit:
'' Carpe diem ! ''

22

luni, 2. februarie 2015, 17:19

Si-n martie! Sper ca vremea sa tina cu noi! :bravo: :pescuit:

Răspunsuri: 158

Membru din: 9. martie 2014

Locație: galati

  • Scrie un mesaj privat

23

marți, 3. februarie 2015, 14:19

Buna Iku am inteles ca vrei ceva stiri despre Prut,ei cea mai tare veste ar fi ca perioada de prohibitie s-a restrans la doar 60 de zile in loc de 90 iar intrarea in prohibitie se face de pe 11 aprilie in loc de 1 aprilie.Eu deja am depus actele la pol de frontiera ca nu se stie niciodata e posibil ca in martie sa facem o pescuiala.Cat despre anul trecut la Prut a fost fiasco total ( cel putin ptr noi) apa a fost foarte scazuta si in locul unde dam noi este un platou care nu prea e bun pe apa mica ,dar nu-i nimic ca anul asta ne-am propus sa prindem monstrul ala care m-a speriat anul trecut.Oricum sper ca vom mai discuta si cine stie poate anul asta ne gasim la o partida de pescuit. :salut:

24

marți, 3. februarie 2015, 15:17

:bucuros2: Cea mai buna veste pe anul asta! Multumesc, raman dator! :pescuit:

Subiecte asemănătoare