Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

pa00lsc

Șalău

Răspunsuri: 251

Membru din: 12. martie 2014

Locație: Arad

Profesia: Inginer Proiectant

  • Scrie un mesaj privat

21

sâmbătă, 6. iunie 2015, 23:51

Eu cel mai bine am prins la salmo tiny sinking, mai mult vara (ancora din fata scoasa :bravo: ). cel mai bine in ordine HC BC (gandac) dar si pe GGT SBT OYT (cele vargate)
dupa care urmeaza hornet pe orice anotimp pe naturale gen DB SWS D si fire tiger GT pe apa rece si mai puscata. Cand nu ma astept la clean mare pe sub crengi si radacini mai merge si strike pro baby . nu am incercat numai auriu si argintiu. cam asta e top 3personal
Born to fish, forced to work...

Diogene

Șalău

  • »Diogene« a fost blocat

Răspunsuri: 262

Membru din: 21. iunie 2014

Locație: apa

  • Scrie un mesaj privat

22

duminică, 7. iunie 2015, 17:47

o!! nu am mai vazut clean mai mare de 1,5 kg de vreo 2 ani. Mai exista asa ceva?? Anul trecut si anul asta am agatat multi dar numai juniori sub 1 kg.

o!! nu am mai vazut clean mai mare de 1,5 kg de vreo 2 ani. Mai exista asa ceva?? Anul trecut si anul asta am agatat multi dar numai juniori sub 1 kg.


Sunt,chiar multi,dar cum ziceam naluci mari.
Dragii mei "prieteni",adevarati lupi moralisti...scoateti-va unghia din gat.

Diogene

Șalău

  • »Diogene« a fost blocat

Răspunsuri: 262

Membru din: 21. iunie 2014

Locație: apa

  • Scrie un mesaj privat

23

duminică, 7. iunie 2015, 19:53

Azi mi-au intrat pe 12 cm. ;)
Dragii mei "prieteni",adevarati lupi moralisti...scoateti-va unghia din gat.

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Diogene« (7. iunie 2015, 20:06)


mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

24

joi, 16. iulie 2015, 23:36

12 cm ce model mai merge pe olt? Ca eu am dat o ghela mare ieri pe Arges.

25

vineri, 17. iulie 2015, 13:50

river-to-sea baby crank (cel negru in special), salmo tiny si strike pro baby pro. raporta calitate/pret strike pro detasat

cand nu vrea la voblerele astea, negresit in dibuiesc (daca e acolo) cu strike pro crazy plancton, cel mai micut vobler pe care l-am pescuit. dar incep sa am probleme prea mari cu clenutii de gradinita

de asemenea, rotativele panther martin (argintii cu buline rosii) erau foarte eficiente, momentan nu se mai gasesc pe la noi si am inlocuit cu mepps...dar e alta mancare de peste, p.m. rulz

Subiecte asemănătoare