Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »sundex30«

Răspunsuri: 75

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bihor

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 24. septembrie 2013, 20:19

Rhino Black Cat 2014

Ce parere aveti de noile modele de la Black Cat?
http://www.zebco-europe.biz/fileadmin/do…BC0_2014_UK.pdf
:buaaaah:

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 24. septembrie 2013, 21:03

Ce parere aveti de noile modele de la Black Cat?


Marfă :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 24. septembrie 2013, 21:13

Se pare ca au inceput o cooperare cu cei de la Fin Nor la mulinete, daca te uiti spre ex la modelul Black Cat Extreme 49SFD e identica cu Fin Nor Offshore 8500, difera putine lucruri.Cand o sa sa apara in magazin o sa ma duc sa pun mana pe noile mulinete sa vad cum sunt.Au scos si cateva lansete in plus de fata de ceea ce aveau pana acum, pescarii de pe aici folosesc destul de mult lanseta Freestyle ce a aparut anul trecut, pe asta am tinut-o in mana de cateva ori si mi-a placut, cel putin prima impresie a fost ca e lucrata destul de bine.Au mai aparut si niste artificiale noi, cateva din astea sigur imi cumpar.Pentru cine nu cunoste firma asta as vrea sa stie ca nu sunt varful de gama in sensul ca nu au produse de cea mai buna calitate, asta e parerea mea dupa ce am cumparat cateva chestii de la ei.

4

marți, 24. septembrie 2013, 21:14

mai ales Godzilla de 3,4m :buaaaah: :love:

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 24. septembrie 2013, 21:18

mai ales Godzilla de 3,4m :buaaaah: :love:

Aoleu, NU GODZILA asta trebuie cumparata numai daca te duci la pescuit de rechini, am tras de ea la o expozitie.Cu lanseta aia trebuie sa prinzi somni de peste 30, 40 de kg ca sa simti ceva placere in drill.Si eu am fost curios cum e insa cand am avut-o in mana mi-am dat seama ca oricat imi place sa pescuiesc "supradimensionat" Godzila e prea PAR pentru mine.Asta e doar parerea mea.

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

6

miercuri, 25. septembrie 2013, 08:44

Black-Cat - multa reclama pentru niste chestii care nu isi merita banii. tot ce am avut in mana de la BlackCat mi s-a parut de o calitate cel putin indoielnica si nicicare dintre produse nu m-au convins ca merita cumparate.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

7

miercuri, 25. septembrie 2013, 10:44

Black-Cat - multa reclama pentru niste chestii care nu isi merita banii. tot ce am avut in mana de la BlackCat mi s-a parut de o calitate cel putin indoielnica si nicicare dintre produse nu m-au convins ca merita cumparate.

:bravo:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 129

Membru din: 19. iunie 2012

Locație: Landshut-Germania Filiasi-Romania

  • Scrie un mesaj privat

8

sâmbătă, 28. septembrie 2013, 21:44

Eu de curand mi-am achizitionat un Black Cat Freestyle si recomandarea mi-a fost data de catre un bun pescar de somn. Peste ceva timp o sa am ocazia sa o si probez. Sper sa nu ma dezamageasca.:)

Subiecte asemănătoare