Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

galati

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »galati«

Răspunsuri: 172

Membru din: 10. martie 2012

Locație: Galati

Profesia: Fotoreporter

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 13. martie 2012, 14:46

Invitatii la pescuit de somn

Eu va invit cu mare drag la GALATI ,macar sa le aratati C&R. Eu fac cinste la fiecare cu o lada de bere. :noroc:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 14. martie 2012, 21:17

:ochi:
:pauza:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

galati

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »galati«

Răspunsuri: 172

Membru din: 10. martie 2012

Locație: Galati

Profesia: Fotoreporter

  • Scrie un mesaj privat

3

joi, 15. martie 2012, 00:01

:ochi:
Am inteles, ok! :prieteni:

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 7. iunie 2013, 18:36

Duminica 9 iunie am un loc liber in masina si in barca pentru o cloncaneala de cateva ore. Transportul auto si pe apa este gratuit. Eventualul doritor se descurca cu momeala si sculele de pescuit (recomand una) pe cont propriu. Daca nu are sonar, se va baza pe informatiile sonarelor noastre. Oferta este valabila pana maine la pranz. Imi doresc sa iau pe cineva care nu a mai pescuit la clonc, care nu are barca si este curios cam cu ce se "mananca" o asemenea pescuiala. Bauturile alcoolice nu "incap" in barca :zambet:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 7. iunie 2013, 20:08

Cred ca e singura data cand regret ca Bucurestiul este asa departe ... :rizi: Am mai fost odata cu adiwolf la un cloncanit si am cam decis ca ...nu prea este pentru mine acest stil .Insa as mai fi facut o incercare! Fir intins! :noroc:

sopvalentin

Știucă

Răspunsuri: 624

Membru din: 27. februarie 2013

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 7. iunie 2013, 20:38

Eugen,frumos din partea ta cu invitatia facuta,as merge cu cea mai mare placere dar din Galati si pana la tine sunt vreo 250 km, de condus cu masina aproape 4 ore, eram curios cum e pescuitul la clonc, nu l-am practicat pana acum,plus voiam sa vad cum se comporta barca si cu noul motor de 25 cp, fir intins. :ochi: :bravo:

sopvalentin

Știucă

Răspunsuri: 624

Membru din: 27. februarie 2013

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 7. iunie 2013, 20:41

scuze am gresit numele era de fapt EUGEN

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

8

vineri, 7. iunie 2013, 21:17

Npoul motor s-ar putea sa faca probleme daca la ultima folosire nu a fost consumata toata benzina dincarburator. Oricum il vom avea si pe "batranu"l de 9,9 in barca "jus in case".
Nu astept raspunsuri pro sau contra. Astept o postare de la cineva care este interesat la modul real de aceasta invitatie.
Ma repet spunand ca aceasta invitatie expira maine la ora pranzului cand imi voi anunta un prieten de aceasta "oportunitate", prieten care este total paralel cu pescuitul somnului si nici nu are sanse sa se transforme in "somnar". Urmatoarele partide de pescuit le voi face doar cu Dorin.

hgs

Oblete

Răspunsuri: 33

Membru din: 3. octombrie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: ing

  • Scrie un mesaj privat

9

sâmbătă, 8. iunie 2013, 09:47

salut,

invitatia este primita cu placere,
culmea e ca sintem din acelasi cartier la citeva strazi distanta,

daca e confirmata iesirea, detalii la telefon

hgs

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

10

sâmbătă, 8. iunie 2013, 10:06

salut,

invitatia este primita cu placere,
culmea e ca sintem din acelasi cartier la citeva strazi distanta,

daca e confirmata iesirea, detalii la telefon

hgs


Adjudecat :ochi: Vorbim pe seara sa aranjam ora si locul intalnirii. Ocupa-te de momeala pentru tine de astazi. Maine nu pierdem timpul pentru asta.

11

sâmbătă, 8. iunie 2013, 11:36

Am mai fost odata cu adiwolf la un cloncanit si am cam decis ca ...nu prea este pentru mine acest stil .Insa as mai fi facut o incercare! Fir intins! :noroc:


lasa mah ca ma fac eu bine si la anul iti arat eu cloncaneala - incepusem bine si anul asta, dar...........
pana atuncea fa bine si pregatestete - in toate privintele (exerseaza iesitul la mal din barca :rizi: )

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

12

sâmbătă, 8. iunie 2013, 11:52

Am inteles sefu! Recunosc ca este un stil foarte eficient ,probabil cel mai eficient . Insa cred in continuare ca nu e pentru mine . Insa poate ma convingi...E asa de mult insa pana la anul :doarecapu:

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

13

marți, 25. iunie 2013, 19:24

Inca e viitura fratilor, sau voi pacatuiti si asa???
mg