Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

danmiclau56

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »danmiclau56«

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 18. septembrie 2013, 10:37

Colibita



Ceva de vis ! :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

danmiclau56

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »danmiclau56«

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 18. septembrie 2013, 10:52

Ceva de vis !
Salau ,pastrav,clean,lostrita, caras si de 3 ani somn :ochi: .
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

danmiclau56

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »danmiclau56«

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 18. septembrie 2013, 11:22




Lacul e foarte mare, se poate ajunge pe ambele maluri cu masina. Cine merge si cu barca personala poate pescui la spining cu jiguriori la trena
cu voblare ! Mare grija!....... la Vipere si Ursi . :ciao:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

4

marți, 17. decembrie 2013, 22:19

Da intr-adevar este foarte frumos lacul.A aparut anul acesta in forta si bibanul precum si stiuca/marlite se pare. Eu inca nu am prins stiuca acolo dar am avut de cateva ori firul taiat pescuind la vobler anul acesta si pescarii de stationar de asemenea au patit acest lucru. Toti somnii care s-au prins pana in prezent acolo(parca 3 la numar daca nu ma insel) au fost prinsi la trena din cate am auzit. Lostrita nu am auzit vreodata sa se fi prins pe acolo, dar e posibil. Am o cabanuta acolo si vara in fiecare weekend sunt prezent. Ah si da, un prieten de la asociatie mi-a zis ca cineva ar fi prins o stiuca in jur de 3kg.

Subiecte asemănătoare