Sie sind nicht angemeldet.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Forum Pescuit la Somn. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

PETER

Sunt nou și mă prezint!

  • »PETER« ist der Autor dieses Themas

Beiträge: 3

Registrierungsdatum: 6. September 2013

Wohnort: Cluj

Beruf: Freelancer

  • Nachricht senden

1

Dienstag, 17. September 2013, 11:29

Captura in Franta

pescarulclujean.com

Beiträge: 1 579

Registrierungsdatum: 2. Mai 2013

Wohnort: TM

  • Nachricht senden

2

Dienstag, 17. September 2013, 20:06

Patrick Suarez, fiul lui Adrian și fiara cu dimensiuni generoase: 2,10 m și 80 kg.
Patrick Suarez și fiul său Adrien pescuit de mari, grele chiar și cu câteva zile în urmă, în Verdun Garonne. La punctul în care se amuze că au găsit acolo ", a mustăți de refugiu."Părțile în dimineața cu intenția de a prinde format mare somn, cei doi pescari au început cu "o gustare bună, imperativ înainte de luptă," au anunțat într-o clipi din ochi. La 9 am, prima cheie au dat seama după 15 de minute de luptă. Fiara este impresionant, cu măsurători abundente: un somn de 2,10 m și 80 kg, a urmat o oră mai târziu de către său "mic" prieten dimensiune manechin: 1,80 m, 50 kg.Luate în viață, cei doi grei, gurmanzi, s-au momit cu Roach mare. Pescarii s-au întors în apă, în speranța de a prinde o zi mai mare poate. Tatăl Suarez și fiul trăit acolo "un moment de adevarata fericire ... de neuitat."

La Depeche du Midi
scuzati traducera :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

tudor

Super Moderator

Beiträge: 1 247

Registrierungsdatum: 27. Februar 2012

Wohnort: Saint Cloud, France

Beruf: Catfish angler

  • Nachricht senden

3

Mittwoch, 18. September 2013, 08:16

Traducerea e mult mai nostima decat articolasul. :apl:

Beiträge: 1 579

Registrierungsdatum: 2. Mai 2013

Wohnort: TM

  • Nachricht senden

4

Mittwoch, 18. September 2013, 08:31

Traducerea e mult mai nostima decat articolasul.
:inchinare: Tudore! traducerea au facuto cei de pe Google (decit sa te uiti la poza ! mai bine asa) a ras si eu cind am vazut ce a iesit :rizi: :noroc:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA