Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

PETER

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »PETER«

Răspunsuri: 3

Membru din: 6. septembrie 2013

Locație: Cluj

Profesia: Freelancer

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 17. septembrie 2013, 11:29

Captura in Franta

pescarulclujean.com

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 17. septembrie 2013, 20:06

Patrick Suarez, fiul lui Adrian și fiara cu dimensiuni generoase: 2,10 m și 80 kg.
Patrick Suarez și fiul său Adrien pescuit de mari, grele chiar și cu câteva zile în urmă, în Verdun Garonne. La punctul în care se amuze că au găsit acolo ", a mustăți de refugiu."Părțile în dimineața cu intenția de a prinde format mare somn, cei doi pescari au început cu "o gustare bună, imperativ înainte de luptă," au anunțat într-o clipi din ochi. La 9 am, prima cheie au dat seama după 15 de minute de luptă. Fiara este impresionant, cu măsurători abundente: un somn de 2,10 m și 80 kg, a urmat o oră mai târziu de către său "mic" prieten dimensiune manechin: 1,80 m, 50 kg.Luate în viață, cei doi grei, gurmanzi, s-au momit cu Roach mare. Pescarii s-au întors în apă, în speranța de a prinde o zi mai mare poate. Tatăl Suarez și fiul trăit acolo "un moment de adevarata fericire ... de neuitat."

La Depeche du Midi
scuzati traducera :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 18. septembrie 2013, 08:16

Traducerea e mult mai nostima decat articolasul. :apl:

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

4

miercuri, 18. septembrie 2013, 08:31

Traducerea e mult mai nostima decat articolasul.
:inchinare: Tudore! traducerea au facuto cei de pe Google (decit sa te uiti la poza ! mai bine asa) a ras si eu cind am vazut ce a iesit :rizi: :noroc:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA