Sie sind nicht angemeldet.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Forum Pescuit la Somn. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • »Zoran« ist der Autor dieses Themas

Beiträge: 8 041

Registrierungsdatum: 9. Januar 2012

Wohnort: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Nachricht senden

1

Dienstag, 3. September 2013, 10:30

Polemica pe forum

Stimati colegi de forum,
asa cum prevede regulamentul in mai multe puncte, polemica pe acest forum NU este dorita.

Punctul 2
Punctul 10
Punctul 13
Punctul 15 (paragraf 5, aliniatul 6)

Discutiile contradictorii sunt tolerate doar daca se duc intr-un mod civilizat si nu se fac abateri de la "standardele" acestui forum.

Deoarece in ultimele luni unii utilizatori au starnit discutii polemice in diferite subiecte, deviind de la subiectul initial, am deschis 2-3 subiecte special pt astfel de discutii... polemica :gandesc:
Discutiile insa au deviat, starnind la un moment dat chiar si replici jignitoare :nervos:

Demonstrandu-mi astfel inca o data ca nu este calea cea buna, rog toti utilizatorii sa se conformeze si sa nu devieze subiectele in astfel de topicuri de polemica.
Din acelasi motiv NU vom face o sectiune aparte stil "Arena", daca simtiti nevoia de impaunare va rog sa vizitati forumurile care sustin asa ceva. :noroc: Aici pe forum rog sa purtati discutii de socializare ca intre prieteni, cu respect deplin :prieteni:
Deasemenea rog utilizatorii din cind in gand sa mai arunce ochii peste regulament, ceea ce fac chiar si eu cam odata la 2 luni. :pauza:

PS: discutiile de polemica light sunt tolerate de Echipa forumului deoarece consideram ca fiecare utilizator are dreptul la o perioada de acomodare, de intelegere si cunoastere a directivei acestui forum, de cunoastere a celorlalti utilizatori, sperind astfel in finalul happy end. In caz de nevoie, membrii echipei explica si pe mesaje private sau convorbiri telefonice cam in ce directie dorim sa pasim cu acest forum, si pina acuma pot spune ca am avut doar succes si utilizatorii ne-au inteles pe deplin.

Multumesc tuturor pt colaborarea super de pina acuma si sper in continuare sa sustineti si sa intelegeti acest forum, care este unic in felul sau!... si speram ca pe viitor sa si ramana astfel. :relax:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com