Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

sâmbătă, 10. august 2013, 08:10

Daiwa Catalina

Cunoaste cineva acest model ? Ceva pareri ?

Feri

Șalău

Răspunsuri: 348

Membru din: 4. martie 2013

Locație: Cluj-Napoca

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 25. noiembrie 2013, 14:20

kzoli, sunt convins ca erai curios de o parere a unuia care a si folosit sau macar a incercat mulineta. Probabil ca de la momentul postarii tale ai aflat cate ceva despre Daiwa Catalina, daca nu atunci din despicarea amanuntita a lui Alan Hawk a modelului 2011 ne putem da seama ca este un model de luat in considerare, dupa el se afla printre primele cinci mulinete in categoria sa. :noroc:

3

luni, 25. noiembrie 2013, 20:25

Da, eram curios daca cineva dintre NOI a avut in mana si are o parere bazata pe "propria experienta" . Pe vremea cand am postat intrebarea am avut o posibilitate sa achizitionez una de 6500 la un pret foarte bun, insa pana la urma am renuntat :doarecapu: .

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 25. noiembrie 2013, 21:42

Zoli, am invartit una printr-un magazin acum vreo 2 ani si mi-a placut mult. Nu am scris nimic in momentul in care ai postat pentru ca "am invartit in magazin" nu e tot una cu a folosi si a iti putea da o parere. Dar totusi, un 6500 de la Daiwa cred ca e un monstru de mulineta :rizi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm