Foarte bine ! macar nu o sa-i cauti vor sta gramada !imi e teama sa nu se traga pestele mare in baraje
nu zic ca asta e o tragedie ca nu se mai prinde peste pe rauri ci ma gandeam ca scazand asa apele iar timp de 4 zile pe dunare, siret si pe orbu nu sa prins decat peste mic poate fi si asta un factor.se pare ca unii dintre voi sant aici doar sa ia pe altii peste picior crezand ca sant mari experti...
Sa nu crezi Milane! ca esti singurul suparat , care a pierdut timpul si nu a prins nimica,Tu ai intrebat de ce? Iar uni dintre noi au incercatok mersi pt lamuriri am mai elucidat un mister
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 11.09.2012
Locație: Timisoara
Profesia: Mecanic intretinere si mentenanta
daca dunarea scade scad si raurile .................se pare ca unii dintre voi sant aici doar sa ia pe altii peste picior crezand ca sant mari experti...![]()
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






