Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

informer

Administrator

  • Autorul acestui subiect este »informer«

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 16. iulie 2013, 19:19

Suport sonda sonar Humminbird

Daca cineva are nevoie de un suport pentru transducer (sonda) de sonar Humminbird, mi-a ramas unul p-aci.
Este asta: MHX XNTF :: Humminbird
N-am nevoie de nimic pe el, conditia este sa vina sa-l ia personal (nu-mi mai bat capul cu expediatu`).
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

lele

Biban

Răspunsuri: 104

Membru din: 1. aprilie 2013

Locație: Miercurea Ciuc

Profesia: Finisaje in constructii

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 16. iulie 2013, 19:44

Salut informer...
Mie mi-ar trebui un suport de sonar daca ai cumva :gandesc:
Munca este pentru aia care nu stiu sa pescuiasca...

informer

Administrator

  • Autorul acestui subiect este »informer«

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 16. iulie 2013, 19:47

Pai uita-te daca ala din link-ul ce l-am pus ii ce vrei si daca ii, trimite pe careva sa-l ia ca ti-l dau cu cea mai mare placere. :)
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."