Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

mustatza

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »mustatza«

Răspunsuri: 198

Membru din: 12. martie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 2. iulie 2013, 11:21

Romania in viitorul apropiat

Actualul sau unul din viitoarele guverne vor implementa asta:

TRUDA - TrudaŞou - YouTube
FIRE CRETE SI FUM DIN FRANE !!!!! :bravo:

rooney

Biban

Răspunsuri: 139

Membru din: 22. aprilie 2012

Locație: satu mare

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 2. iulie 2013, 12:11

da,da taxa pe p..a!nu suntem departe.om f..e virtual,om injura in gand sau ne-om agata undeva.

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 2. iulie 2013, 12:14

:rizi: :rizi: :rizi: :rizi: :rizi:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Feri

Șalău

Răspunsuri: 348

Membru din: 4. martie 2013

Locație: Cluj-Napoca

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 2. iulie 2013, 12:33

da,da taxa pe p..a!nu suntem departe.om f..e virtual,om injura in gand sau ne-om agata undeva.

Tare de tot ! :rizi: :bravo:
Dar in foametea asta mare de bani in buget (si nu numai), si cu inventivitatea unora dintre noi care nu cunoaste limite, mai sti ? :buaaaah:

Răspunsuri: 396

Membru din: 24. iunie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 2. iulie 2013, 13:57

foarteeeeeeeee tareeeeeeeeee......
:rizi: :rizi: :rizi:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

6

marți, 2. iulie 2013, 17:13

Tareeee frate! Eu tocmai am primit o hartie de la ANAF ca trebuie sa dau niste bani ... :nervos: :rizi: :rizi: :rizi:

7

marți, 2. iulie 2013, 18:40

FUCK
un cuvant atat de uzitat, dar care vine de la..............taxe si impozite din evul mediu :zambet:
FUCK = Fornication Under Consent of the King

asa ca nu romania a inventat........"roata" - noi doar o perfectam :zid:

Fredoom

Oblete

Răspunsuri: 38

Membru din: 8. iunie 2013

Locație: Alba Iulia

  • Scrie un mesaj privat

8

marți, 2. iulie 2013, 20:28

stii ce frate .. eu sunt mai vagabont si pot spune ca ma pi.... pe toata politia din romania ... azi am fost la pescuit pe o vale la scbobar si la clean ... si oameni traditionalul pescuit cu mana si cu tifonu , plasa toti scobarei nici cat palma ii adunau idioti ... am luat legatutura cu un om de la noi din filiala si a spus ca nu are cu ce sa ma ajute:) frumos nota 10 pentru romania :) ... daca as fii pentru o zii presedinte as lasa romania amanet fara cuvinte
Pescuit sportiv la crap , somn , rapitori - pescuit la toate specile de peste , informatii