Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

21

marți, 2. iulie 2013, 13:11

Feri multumesc frumos. :prieteni:

Insa sa stii ca pentru mine este ...mai mult decat o semnatura! Cam asa( imi place cel putin sa cred asta... ) sunt! :ciao:

Zamfi, î-mi pare bine de cunoştinţă !
:prieteni:



Si eu ma bucur de cunostiinta! Daca te regasesti in aceste versuri ma bucur chiar de doua ori! :ochi: :noroc:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

22

marți, 2. iulie 2013, 13:18

[.....]

Ps: observa colegul ca eu nu mi-am ascuns nici macar locul in care pescuiesc ,fatza,sau orice altceva ! Si atunci? :gandesc:


:rizi: ... asta a vrut sa fie una cu ricoseu Zamfi :rizi: ... :noroc:

motivele le-am mai spus si cam toti cei cu care am mai avut de-a face pe privat sau pe care ii cunosc de mai multa vreme chiar daca doar din mediul virtual (din pacate) imi stiu mutra :prieteni: ... si aici te includ si pe tine :noroc:



:rizi: Mai anem ,ca sa citez un antevorbitor ...nu ma refeream in mod special la tine :rizi: Serios vorbind acuma ,nu ma prea ocup de ricosee ,eu merg mai de-a dreptul asa cand e cazul :ochi: Dar daca tot ne legam de orice nimic numai de pescuit nu ...Nu stiu de ce nu punem fiecare membru cate o poza in baza de date sa stim si noi cu cine vorbim,nu? :bucuros2: Cred ca e mai important dacat locatia :limba: Ca eu pot sa scriu Aiud si sa stau in Mures...Pana la urma ,pe celalalt forum drag mie nu mi-a cerut nimeni ...nimic! :apl: Aici insa am zis sa fim mai apropiati ,mai civilizati ,mai asertivi (ce-mi place asta! :rizi: ) si atunci de ce sa nu facem o baza de date completa! Punem si amantele :rizi:
Hai ca eu glumesc si tu o sa o iei in serios ...
O zi buna ! :noroc:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

23

marți, 2. iulie 2013, 13:24

salut zamfi,
nu faceam referire la tine in mod special si m-am referit la modul general doar ca postarea mea a venit dupa a ta.
vad ca te-ai ofensat foarte tare.........parerea mea este ca mai mediteaza putin si o sa vezi ca am dreptate in ceea ce am afirmat.
:salut:


O sa meditez colegu...Iar daca un om iti cere niste lamuriri nu te grabi sa tragi concluzii privind atitudinea lui. S-ar putea ,totusi , sa gresesti ...
O zi buna.

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 2. iulie 2013, 13:27

Zamfi, ne "cunoastem" deja de ceva timp si de la bun inceput totul a fost o gluma (mesajul cu ricoseul :rizi: ) si la fel am luat si raspunsul tau.

tot este ok.
numai ca asa este "civilizat" nu ??? (informer,anem)
:salut:


adrian.nazarcu ... partea aia cu civilizatia implica ceva mai mult decat afisarea locatiei sau pozei din buletin :rizi: ... dar mai bine vorbim despre pescuit decat despre alte subiecte ce pot isca polemici inutile. da, pentru mine e la liber daca cineva isi scrie sau nu locatia la fel cum e la liber daca cineva vrea sa isi puna mutra pe internet sau alege sa o tina doar pentru cunoscuti ... nu judec pe nimeni si fiecare stie ce alege. eu am motivele mele sa nu o pun si locatia am scris-o doar pentru a evita intrebari ulterioare (locuri de pescuit de ex.)

mai bine mergem la pescuit ca maine-poimaine vine toamna si anul asta inca nu am vazut atacurile furibunde ale somnilor la suprafata apei, sau ce am vazut a fost pur si simplu incomparabil cu ceea ce am vazut anul trecut sau acum doi ani. apa a inceput sa se duca putin in jos, s-a incalzit bine si incet incet poate incep si mustaciosii sa se arata pentru o poza.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

25

marți, 2. iulie 2013, 14:01

Deci anem (era sa-ti zic pe nume si sa te deconspir :rizi: ) ma bucur ca gandesti asa! Singurul motiv pentru care stau pe forumuri este dorinta de a schimba cateva vorbe cu colegi de "suferinta" .Plus aceea de a invata lucruri care nu le stiu! Si sunt multe...Aici ,ca si pe alte forumuri ,am cativa oameni pe care-i cunosc personal (oare de ce nu-i mai vad pe unii ?Or fi la peste!),pe unii doar virtual dar ii stimez si tot asa . Niciodata nu m-am lovit de probleme de "intimitate" in discutii deoarece, pana la urma, aici sunt doar discutii! Contactele "fizice" se organizeaza in alta parte ,unde se vizualizeaza filmul "Operatiunea Monstru" s.a.m.d. :rizi: :rizi: :rizi:

Hai ! La pesti cu voi! :prieteni:

26

marți, 2. iulie 2013, 18:34

........ Punem si amantele :rizi:


pritene,
incepe tu primul.
(nu de alta, dar sa ne orientam si noi :bucuros: )

ce ma distreaza, discutiile si polemicile astea,
se vede ca duceti lipsa
cum de ce?!!
de amante si de pescuit :pauza: