Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

gabriel

Biban

  • Autorul acestui subiect este »gabriel«

Răspunsuri: 63

Membru din: 1. martie 2012

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 6. martie 2012, 11:51

va salut cu respect

va salut pe toti cu drag si respect!!!ma numesc gabriel savu am 28 de ani si sunt din bucuresti.imi place sa pescuiesc in deosebi din vara anului 2009 la dunare zona mea de suflet fiind bratul borcea acolo am descoperit dunarea si frumusetea ei incepand sa renunt in totalitate la balti mergand pe acestea in special in perioada prohibitiei.din 2009 am inceput sa pescuiesc si dupa somn dar cu partide modeste atat timpului acordat cat si sculelor necesare...dar 2012 trebuie sa fie un an mai bun ca ceilalti pt tot chiar si la capitolul capturi.mentionez ca pescuiesc in sistemul c&r.cu respect un junior :noroc:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 6. martie 2012, 12:14

Salut Gabriel,
si bine-ai venit intre noi!
De Juniori avem nevoie mare, ei pun multe intrebari la care vom da si mai multe raspunsuri, pe care toti le vor putea pune in practica!
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 6. martie 2012, 13:59

Salut Gabriel,
Bine ai venit printre noi! :welcome:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

miercuri, 7. martie 2012, 02:35

Nu esti singurul junior!!! :zambet: „Fir zbuciumat” :welcome:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

5

sâmbătă, 24. martie 2012, 20:00

:salut: Bine ai venit printre juniori! :prieteni:

Subiecte asemănătoare