Sie sind nicht angemeldet.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Forum Pescuit la Somn. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

evergreen

Erleuchteter

Beiträge: 2 641

Registrierungsdatum: 24. Februar 2012

Wohnort: Bucuresti

  • Nachricht senden

21

Montag, 9. September 2013, 11:02

La
Într-adevăr rege la preţuri regeşti. Modelul de 60 Lbs, fie chiar cu cap rotativ, inox, etc... dar la +200 euro în România.... oare-şi merită preţul ? Ştiu că la noi toate preţurile sunt super umflate, dar mi se pare scump, cu toate că sunt convins de calităţile lui.

La magazinul din Timisoara stiam ca pretul este 550 lei, adica vreo 125€!?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

evergreen

Erleuchteter

Beiträge: 2 641

Registrierungsdatum: 24. Februar 2012

Wohnort: Bucuresti

  • Nachricht senden

22

Freitag, 20. Dezember 2013, 07:05

Desi nu am observat pana acum(sau, mai bine zis, am observat, insa nu am facut legatura cu poza aceasta), si Boga Grip-ul are acea piesa tot din plastic! A avut cineva pana acum o problema(cu Boga Grip-ul) din pricina acelei componente?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

evergreen

Erleuchteter

Beiträge: 2 641

Registrierungsdatum: 24. Februar 2012

Wohnort: Bucuresti

  • Nachricht senden

23

Freitag, 20. Dezember 2013, 07:57

A incercat cineva sa demonteze un Boga Grip? Sau a(r) incerca/t sa-i schimbe acea piesa din plastic?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Ähnliche Themen