Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

21

vineri, 26. aprilie 2013, 15:47

cu toata placerea!
numai sa reusim sa-l gasim pe dl. tarenzi!
lasa-mi totusi un nr de tel pe privat!
ms!
salut

daca se va concretiza comanda ma intereseaza si pe mine sa achizitionez 2 cloncuri tarenzi

Răspunsuri: 52

Membru din: 26. martie 2013

Locație: bucuresti

Profesia: jurist

  • Scrie un mesaj privat

22

luni, 29. aprilie 2013, 22:43

chiar nu are nimeni nicio data de contact a d-lui Tarenzi in afara de adresa?
cei care au comandat cum au facut daca se poate spune?
multumesc!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

23

marți, 4. iunie 2013, 08:19

Am mai spus ca l-am contactat prin mail si am asteptat cateva luni sa-mi raspunda, pentru ca are si alte comenzi! Se vede adresa de mail intr-una din postarile de mai sus!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 52

Membru din: 26. martie 2013

Locație: bucuresti

Profesia: jurist

  • Scrie un mesaj privat

24

vineri, 7. iunie 2013, 10:15

clonc tarenzi!

scz! am citit dupa ce am postat! ms mult!

Răspunsuri: 52

Membru din: 26. martie 2013

Locație: bucuresti

Profesia: jurist

  • Scrie un mesaj privat

25

miercuri, 12. iunie 2013, 21:58

clonc tarenzi!

datorita lui evergreen am reusit, in cele din urma datorita unui prieten care a avut drum la Milano, sa intru in posesia a doua cloncuri marca Tarenzi!
unu clasic mediu si un francez mare!
sper sa-mi fie de folos!
iata si nr de tel al d-lui Tarenzi: 00393491917702.
am comunicat in engleza prin mail (afland astfel si adresa completa si numarul de telefon), insa la telefon se poate discuta doar in italiana!
omul nu stie o boaba de engleza!
sper sa va fie si voua de folos!

multumesc inca o data evergreen!

Răspunsuri: 118

Membru din: 6. august 2012

Locație: Timisoara

Profesia: Tehnician

  • Scrie un mesaj privat

26

joi, 13. iunie 2013, 20:53

poti sa ne spui si pretul?

Răspunsuri: 52

Membru din: 26. martie 2013

Locație: bucuresti

Profesia: jurist

  • Scrie un mesaj privat

27

joi, 13. iunie 2013, 21:00

clonc tarenzi!

40 euro per bucata!

Salut si :pescuit:

johnnie

Oblete

Răspunsuri: 30

Membru din: 4. februarie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: stresanta

  • Scrie un mesaj privat

28

sâmbătă, 22. iunie 2013, 09:04

va salut
este cineva din bucuresti sau imprejurimi dispus sa ma lase sa copiez un clonc cu care a avut rezultate? iau mulaj cu plastilina, nu afectez deloc originalul. ma intereseaza forma partii care loveste apa.
multumesc
Daca iti ajung banii, inseamana ca nu ai suficienta imaginatie

Răspunsuri: 121

Membru din: 15. septembrie 2012

Locație: Pensiunea Paradise Delta House.

Profesia: Administrator pensiune.

  • Scrie un mesaj privat

29

miercuri, 25. septembrie 2013, 22:04

Acum citeva saptamini am primit de la un prieten din Italia doua cloncuri Tarenzi ,unul Marele Francez su unul mic pentru ape cu adincime de 4-8m.
Cel mare il folosesc cu succes impreuna cu Ebro 2,pe cel mic as vrea sa-l vind cu pretul pe care l-am luat,40 eur.,deasemenea mai am unul din carbon de vinzare.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

30

sâmbătă, 12. octombrie 2013, 02:21

Acum citeva saptamini am primit de la un prieten din Italia doua cloncuri Tarenzi ,unul Marele Francez su unul mic pentru ape cu adincime de 4-8m.
Cel mare il folosesc cu succes impreuna cu Ebro 2,pe cel mic as vrea sa-l vind cu pretul pe care l-am luat,40 eur.,deasemenea mai am unul din carbon de vinzare.

Ce se mai aude cu vanzarea cloncului din carbon?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

31

miercuri, 29. iulie 2015, 01:02

Salutare, nici eu nu mai gaseam unele informatii, dar in acest topic se gasesc si adresa de e-mail, si telefonul si adresa resedintei d-lui Tarenzi, eu am muncit mult timp pana sa le gasesc, pe site-uri si forum-uri straine, acum, fara suparare, este totul la 2-3 click-uri distanta, dupa reper, aici, pe forum...nici eu nu mai stiam ca sunt toate informatiile aici, dar se pot gasi foarte usor, din acest motiv le-am si postat... :zambet: :ochi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 20

Membru din: 5. iulie 2014

Locație: pitesti

  • Scrie un mesaj privat

32

luni, 7. decembrie 2015, 12:05

cine stie de cat au pastila cloncurile- mediu mare?
care model ar fi bun francez classic/?

Subiecte asemănătoare