Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

sâmbătă, 13. aprilie 2013, 09:19

barca seahawk II

in 2 saptamani dispun de aproximativ 800 lei si vreau neaparat sa cumpar o barca! ce ziceti de seahawk II pentru snagov sau poate si in conditi m-ai grele ar face fata? foloseste cineva? :pescuit:

2

sâmbătă, 13. aprilie 2013, 10:32

mai asteapta.
strange mai multi bani si cumpara o barca mai buna sau daca te "mananca" rau, cauta o barca mai buna dar SH.
toti cei care nu am ascultat un asemenea sfat primit la randul nostru am facut greseala sa cumparam mai intai o barca mai modesta si binenteles ca pana la urma tot la una mai buna ajungi
numai ca mai scump

3

sâmbătă, 13. aprilie 2013, 11:07

re

da stiu ai dreptate ca voi investi bani in ceva care nu va fi de viitor , dar am citit ceva lucruri bune despre barca si ma gandeam ca in conditi mai usoare ar tine cativa ani

Subiecte asemănătoare