Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Dali

Biban

  • Autorul acestui subiect este »Dali«

Răspunsuri: 64

Membru din: 08.04.2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

1

21.06.2014, 17:44

Tort pescaresc



Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii :bravo:

Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video

Dali

Biban

  • Autorul acestui subiect este »Dali«

Răspunsuri: 64

Membru din: 08.04.2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

2

21.06.2014, 17:48

Daca as reusi sa incarc si poza ar fi perfect

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Dali« (21.06.2014, 18:01)


Dali

Biban

  • Autorul acestui subiect este »Dali«

Răspunsuri: 64

Membru din: 08.04.2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

3

21.06.2014, 18:33



Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii :bravo:

Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video
[img][url='http://forum-pescuit-la-somn.com/index.php?page=UserGalleryPhoto&photoID=246'][img]http://forum-pescuit-la-somn.com/wcf/images/photos/thumbnails/small/photo-246-c9817d6a.jpg[/img][/url][/img]

Se pare ca am reusit :bucuros2:Vedeti poza in galerie ( eu si tehnica :doarecapu: )

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Dali« (21.06.2014, 18:39)


4

21.06.2014, 19:33

:salut:
La multi ani !
Superb tortul si sigur si gustos
:lamultiani:

Dali

Biban

  • Autorul acestui subiect este »Dali«

Răspunsuri: 64

Membru din: 08.04.2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

5

21.06.2014, 19:45



Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii :bravo:

Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video



Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii :bravo:

Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video

:salut:
La multi ani !
Superb tortul si sigur si gustos
:lamultiani:

Multumesc pt urari, sincer tortul nu am putut sa-l tai inca e prea frumos :)

Răspunsuri: 170

Membru din: 12.07.2012

Locație: Clisura Dunarii

Profesia: Pescar

  • Scrie un mesaj privat

6

21.06.2014, 21:22



arta!!
la multi ani si felicitari artistelor! :)
http://www.smartfishing.info

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"