Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn.
Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum.
După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum.
Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare.
Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.
Tort pescaresc
Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii
Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video
Daca as reusi sa incarc si poza ar fi perfect
Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Dali« (21.06.2014, 18:01)
Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii
Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video
[img][url='http://forum-pescuit-la-somn.com/index.php?page=UserGalleryPhoto&photoID=246'][img]http://forum-pescuit-la-somn.com/wcf/images/photos/thumbnails/small/photo-246-c9817d6a.jpg[/img][/url][/img]
Se pare ca am reusit

Vedeti poza in galerie ( eu si tehnica

)
Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Dali« (21.06.2014, 18:39)
La multi ani !
Superb tortul si sigur si gustos
Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii
Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video
Doua domnisoare dragute mi-au facut aceasta surpriza astazi cunoscand pasiunea mea pentru pescuit. Sper sa fie un semn ca voi prinde anul acesta mult visatul somn de 2 metrii
Le-am promis ca il voi elibera, cu proba audio-video
La multi ani !
Superb tortul si sigur si gustos
Multumesc pt urari, sincer tortul nu am putut sa-l tai inca e prea frumos
arta!!
la multi ani si felicitari artistelor!