Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 23. ianuarie 2013, 18:10

Lanseta Kogha

Ofer: - X-TREME CAT FISH
Producător/ firma: - Kogha
Model: - 2,70m
Bucăți: -2
Vechime: - cumparata in urma cu 1 luna de pe un site de anunturi
Prețul: - 150 lei (cu atat am cumparat-o)
Prețul pt. transport: -
-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului...100-300gr, 7 inele, maner splituit din duplon (cred) cu maner de sustinere de forta situat deasupra mandrinei. Lanseta este din carbon 100%. Pozele le gasiti pe site-ul de unde am cumparat-o Arhiva: Vand lanseta de somn KOGHA X.TREME CAT FISH Constanța • Mercador.ro
Mi se pare o lanseta excelenta pentru somn care inspira incredere in lupta cu mustaciosul atat de la mal cat si la clonc. Motivul vanzarii este ca vreau sa am lansetele doar de 3 marci (Formax, Pro-T si UniCat Destroyer 2). O voi inlocui cu un UniCat Destroyer 2 lung tot de 2,70m (pentru clonc), astfel incat ambele lansete pentru clonc sa fie identice. Daca as fi gasit un alt Kogha de 2,70 l-as fi cumparat si nu o mai vindeam pe aceasta (faceam si economie de bani).
WTF-ul vandut il inlocuiesc tot cu UniCat de 2,85m pentru a o imperechea pe cea pe care o am deja.

-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat. Mulțumesc!

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

joi, 24. ianuarie 2013, 18:37

Sau cumpar una identica daca are cineva de vanzare (acelasi model si tot de 2,70m).

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 4. martie 2013, 16:28

Lanseta vanduta. Se poate inchide topicul. Multumesc pentru gazduire.

Subiecte asemănătoare