Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »dulceanu ionel«

Răspunsuri: 45

Membru din: 8. decembrie 2014

Locație: galati

Profesia: particular

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 12. decembrie 2014, 07:46

Je, prezentare.

Va salut.Am 39 de ani,sunt din galati si sunt un pescar impatimit.Fiind langa dunare am barca la apa si ma duc la peste ori de cate ori imi permite timpul.De cativa ani m-am apucat si pescuitul la somn.Merg in delta de cateva ori pe an si uneori plec direct cu barca din galati spre delta.
Orice zi ar trebui traita ca si cum ar fi ultima.

Ediseu

Știucă

Răspunsuri: 695

Membru din: 21. iulie 2012

Locație: London

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 12. decembrie 2014, 08:55

Bun venit pe forum, Ionel :welcome:
Interesant ceea ce spui , poate ne vei povestii citeva dintre partidele tale de pescuit :bravo:

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 12. decembrie 2014, 09:09

:salut: Bine ai venit pe forum :prieteni:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

sopvalentin

Știucă

Răspunsuri: 624

Membru din: 27. februarie 2013

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 12. decembrie 2014, 09:33

Salut si bun venit. :salut:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 12. decembrie 2014, 10:27

Va salut.Am 39 de ani,sunt din galati si sunt un pescar impatimit.Fiind langa dunare am barca la apa si ma duc la peste ori de cate ori imi permite timpul.De cativa ani m-am apucat si pescuitul la somn.Merg in delta de cateva ori pe an si uneori plec direct cu barca din galati spre delta.

Bun venit, Ionel! Pescuiesti si la clonc?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »dulceanu ionel«

Răspunsuri: 45

Membru din: 8. decembrie 2014

Locație: galati

Profesia: particular

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 12. decembrie 2014, 12:40

Da,pescuiesc si la clonc si sunt la stadiu de ucenic in sensul ca m-am lipit de niste baieti meseriasi si mai ies cu ei si stau cuminte in barca pt ca de de batut la clonc bat ei,de cele mai multe ori stau la vasle.Ca si trofeu am prins un mustacios de 36 de kg si am asistat la prinderea si scapareacaa catorva exemplare.In rest am cateva partide de pescuit la somn la mate de macrou.
Orice zi ar trebui traita ca si cum ar fi ultima.

  • Autorul acestui subiect este »dulceanu ionel«

Răspunsuri: 45

Membru din: 8. decembrie 2014

Locație: galati

Profesia: particular

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 12. decembrie 2014, 12:52

Multumesc pentru peimirea calduroasa dar trebuie sa marturisesc ca de la darius stiu se voi si mi-a Is lucruri frumoase de acest site.Darius a cumparat motorul de 40 hp yamaha de la mine si sper sa il tina mult si bine. :prieteni:
Orice zi ar trebui traita ca si cum ar fi ultima.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

8

sâmbătă, 13. decembrie 2014, 06:25

Salut Ionel, si din partea Echipei, bun venit pe forum! :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com