Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

sâmbătă, 27. iulie 2013, 00:17

Portal

Salut baieti,
nu stiu daca toti ati observat, dar exista un button, in stanga de tot, care se numeste Portal!
As vrea sa va intreb daca folositi acest Portal si informatiile de pe el!? :gandesc:
As dori sa dezbatem putin acest Portal, si ce ne ofera, sau ce schimbari in Portal ar fi dorite :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 27. iulie 2013, 01:00

Sunt sincer, dupa ce am citit subiectul asta am apasat pentru prima data pe butonul portal :rizi:.Deci raspunsul meu e ca nu il folosesc :zambet:

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 27. iulie 2013, 06:54

Eu folosesc Portalul (fugitiv)sunt informatii pe care in pagina de start al forumului nu le gasesti cum ar fi :
cotele apelor
timpul probabil
Daca ar trebui facute schimbari pe el ? pe moment nu-mi vine nimic in minte,vor mai fi coentarii pe subiect si alti colegi depe forum o sa
aibe si alte idei :gandesc:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

Ediseu

Știucă

Răspunsuri: 695

Membru din: 21. iulie 2012

Locație: London

  • Scrie un mesaj privat

4

sâmbătă, 27. iulie 2013, 09:00

Da ,

Si eu il mai deschid din cand in cand.
Este ok !Exista multa informatie pe el
Sugerez daca s-ar putea deschide un subtitlu
ceva gen capturile saptamanii, lunii, say stiu eu cele mai reusite video driluri ..... Sau situatii speciale la partidele de pescuit :buaaaah: Ceva in genul asta !

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

5

sâmbătă, 27. iulie 2013, 09:23

si eu il folosesc pentru a verifica nivelul Po-ului ... acolo am link direct.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

6

duminică, 11. august 2013, 05:24

As dori sa dezbatem putin acest Portal, si ce ne ofera, sau ce schimbari in Portal ar fi dorite
Solunarul :gandesc: cred ca ar fi binevenit pe portal :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

7

duminică, 11. august 2013, 06:55

Personal nu utlizez decat butonul forum. :pauza: