Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Bran

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »Bran«

Răspunsuri: 193

Membru din: 25. iulie 2013

Locație: Sebeș/Alba

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 14. aprilie 2014, 13:50

UNI CAT si Black Cat

Ce pareri aveti despre aceste firme?Plute,fire?

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 14. aprilie 2014, 20:08

:salut: nu cunosc produse de la uni cat dar de la Black cat am produse de la ei si sunt foarte multumit de produsele lor si mai ales calitate pret.. :bravo:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 15. aprilie 2014, 00:49

Am lansete de stationar de la Black Cat cu care pescuiesc de aproape 3 ani si pot spune ca sunt multumit.Am folosit agrafe, inaintas textil si mono de la ei si ma declar multumit.Fire, plute sau altele nu am folosit deci nu ma pot pronunta insa pot spune ca au produse de clasa medie.Am o parere proasta despre mulinetele lor(am una la care am avut probleme pe care mi-au reparat-o cand era inca in garantie).In afare de niste oscilante, de la Uni Cat nu am folosit nimic.